Oficialu: NBA sezoną tęs 22 komandos

NBA
NBA
  © Tomas Lukšys
Alfa.lt
2020-06-05 09:00

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) savo svetainėje pranešė, jog patvirtinta dėl koronaviruso pandemijos nutraukto 2019-2020 metų sezono tolesnė varžybų sistema.

Dėl čempionų žiedų kovas tęs 22 komandos. Preliminari starto pradžia – liepos 31-oji.

„Varžybų sistemos patvirtinimas – pirmas oficialus žingsnis iš daugelio galimų atnaujinant sezoną. NBA ir žaidėjų profsąjunga dirba su infekcinių ligų specialistais, sveikatos apsaugos ekspertais ir vyriausybe siekiant sukurti griežtą programą, kuri padėtų apsaugoti nuo galimos koronaviruso infekcijos“, - sakoma pranešime.

Pagal numatytą sistemą toliau rungtyniaus 16 komandų, kurios iki sustabdant čempionatą pagal rezultatus buvo užsitikrinusios vietą atkrintamosiose varžybose, taip pat žais Naujojo Orleano „Pelicans“, Portlando „Trail Blazers“, Fynikso „Suns“, Sakramento „Kings", San Antonijaus „Spurs“ ir Vašingtono „Wizards“. Ekipos sužais po 8 reguliariojo sezono rungtynes, kad išsiaiškintų atkrintamųjų varžybų poras. Jei devintą vietą konferencijoje užėmusi komanda nuo aštuntoje pozicijoje esančios ekipos atsiliks mažiau nei keturiomis pergalėmis, kelialapį į atkrintamąsias varžybos jos dalinsis žaisdamos mini turnyre.

Atkrintamosios varžybos vyks įprastu formatu, klubai kovos iki keturių pergalių. Finalas turėtų baigtis ne vėliau spalio 12-osios.

Taip pat NBA informavo, jog čempionato atnaujinimas Orlando sporto komplekse priklauso nuo „Disney“ kompanijos. Būtent Orlande bus žaidžiamos visos rungtynės, ten komandos treniruosis ir gyvens.