A lygos starte „Gintra-Universitetas“ surengė įvarčių krušą

„Gintra-Universitetas“/fkgintra.lt nuotr.
„Gintra-Universitetas“/fkgintra.lt nuotr.
Alfa.lt
2020-06-04 10:30

Lietuvos čempionių titulą ginanti ekipa 2020 m. Lietuvos moterų A lygos sezoną pradėjo įspūdinga pergale Gargžduose.

Nors Gargždų „Bangos“ klubas dar prieš Lietuvos moterų A lygos startą viešai deklaravo, kad labiausiai laukia rungtynių su „Gintros-Universiteto“ komanda, aikštės šeimininkės turėjo ištverti tikrai ne pačią maloniausią susitikimo eigą, rašo fkgintra.lt.

Po ilgai užsitęsusios karantino pertraukos į aikštę grįžusios šiaulietės išvykoje net 16:0 (5:0) sutriuškino praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojas „Bangos“ futbolininkes.

Nors rungtynių pradžioje ryžtingai nusiteikusios aikštės šeimininkės neužsidarė gynyboje, o siekė netgi paspausti atvykusias viešnias iš Šiaulių, šis gargždiškių planas neišdegė.

Jau 7-ąją rungtynių minutę pirmąjį šio sezono įvartį į varžovių vartus pasiuntė rezultatyviausia praėjusio sezono A lygos žaidėja Rimantė Jonušaitė – 1:0.

Prabėgus vos kelioms akimirkoms rezultatą padvigubino Jelena Čubrilo, o įpusėjus kėliniui trečiąjį mačo įvartį pelnė Jessica Ayers – 3:0.

Iki pertraukos Šiaulių ekipai dar du kartus pavyko nuginkluoti aikštės šeimininkių vartininkę, o tai padarė po antrąjį savo įvartį pelniusios J. Čubrilo bei R. Jonušaitė – 5:0.

Antroje susitikimo dalyje tikslūs smūgiai į gargždiškių vartus pabiro tarsi iš gausybės rago. Akyliausias turėjo išlikti mačo arbitras, kuriam kas kelias minutes teko užsirašinėti įvarčių autorių pavardes.

Vyšnia ant sezono atidarymo torto tapo baudos smūgis 90-ąją rungtynių minutę, kurį nuostabiai tiksliai išpildžiusi vartininkė Meda Šeškutė taip pat įsirašė į mačo protokolą pelnydama įvartį – 16:0.

Po rungtynių vyriausiasis komandos treneris R. Viktoravičius neskubėjo nurašyti varžovių ir teigė, kad jo komandai toks startas buvo kiek netikėtas.

„Atvykome nusiteikę rimtai kovai, kadangi Gargžduose įprastai nebūna lengva. Galbūt tokia koncentracija ir susitelkimas mus mobilizavo, o juolab kad futbolo, įvarčių ir emocijų merginos yra ypač pasiilgusios. Būtent tai ir buvo matyti aikštėje. Visos norėjo įrodyti, kad sunkiai dirbo ir treniravosi visą mėnesį ne tam, kad pasivaikščiotų varžybų metu. Smagu sezoną pradėti pergale, o varžoves raginu nenusiminti, kadangi šį kartą didelę įtaką susitikimo baigčiai turėjo ir patirtis“, – konstatavo treneris.

Primename, kad jau šį šeštadienį moterų futbolo A lygos kovos sugrįžta ir į Šiaulius. Birželio 6 d. 13 val. visų laukiame Šiaulių miesto savivaldybės centriniame stadione, kur mūsiškės priims Vilniaus MFA „Žalgirio“-MRU vienuolikės iššūkį.

Įėjimas nemokamas, tačiau primename, kad pagal galiojančias LR Vyriausybės įstatymų normas stadione žiūrovų skaičius bus ribojamas. Į stadioną stebėti rungtynių bus įleidžiama iki 300 žiūrovų.