Brazilijoje – naujas paros aukų skaičiaus rekordas nuo COVID-19 protrūkio pradžios

Koronaviruso tyrimas Brazilijoje
Koronaviruso tyrimas Brazilijoje
  © SCANPIX
BNS
2020-06-04 06:59

Brazilija trečiadienį paskelbė užfiksavusi naują didžiausią koronavirusinės infekcijos COVID-19 paros aukų skaičių nuo protrūkio pradžios, praėjus dienai po ankstesnio didžiausio mirštamumo rodiklio labiausiai pandemijos paveiktos Lotynų Amerikos šalyje.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenys rodo, kad per pastarąją parą Brazilijoje mirė 1349 žmonės, o antradienį buvo skelbta apie 1262 koronaviruso aukas.

Bendras mirčių nuo COVID-19 skaičius Brazilijoje išaugo iki 32 548, o patvirtintų užsikrėtimo atvejų – iki 584 016. Pagal pastarąjį rodiklį šalis yra antra pasaulyje po Jungtinių Valstijų.

Brazilijoje koronaviruso aukų skaičius padvigubėjo per pastarąsias 17 dienų ir yra ketvirtas didžiausias pasaulyje po JAV, Jungtinės Karalystės ir Italijos.

Ekspertai sako, kad 210 mln. gyventojų turinčioje šalyje COVID-19 testų atliekama per mažai, todėl tikrasis užsikrėtusiųjų skaičius tikriausiai yra daug didesnis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.