Grupės „Sinstation“ naujai dainai apie mus valdantį dopamino siekimą – įspūdingas animacinis klipas

Grupė „Sinstation“
Grupė „Sinstation“
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos
2020-05-29 14:50

Alternatyvios muzikos grupė „The Station“, susitrumpinusi pavadinimą iki „Sinstation“, pristato naują dainą – elektroninių ritmų ir bliuzo miksą „Dopaminas“.

„Pasaulis perkaitęs ir kartais atrodo, kad mus valdo nuolatinis dopamino siekimas. Apie tai rašėme šią dainą, apie tai yra ir dauguma mūsų naujojo albumo dainų“, – pasakoja grupės vokalistas Mykolas Katkus.

Dainos „Dopaminas“ vaizdo klipe – galvą susukanti Varnų motinos (Agnės Poškutės) animacija, kuri primena „Cartoon Network“ ir MTV kanalų užsklandas – pieštiniai klipo herojai yra tarsi mūsų pačių karikatūros. 

Savo elektroninius ritmus ir tekstus „Sinstation“ parodys pirmame koncerte po karantino Vilniaus mokytojų namų „Vasaros terasoje“ jau kitą antradienį, birželio 2 d.

Kitą savaitę pasirodys ir naujas, į elektroninius ritmus įvilktas istorijų pasakotojų „Sinstation“ albumas apie perkaitusį pasaulį ir jo gyventojų jausmus „Liepsnos3“. Dvejus metus kurtas ir ką tik užbaigtas albumas turi aiškią temą.

„Norėjome papasakoti apie šitą išgalvotą laiką – 2020-uosius, „Blade runner“ ir „Atgal į ateitį“ laiką, mūsų gyvenimą 20 metų po „Matricos“. Išmetėme viską, kas buvome, kaip skambėjome. Iš esmės išsijungėme ir įsijungėme iš naujo: pakeitėme instrumentus, balsus, žanrus. Iš 18 dainų liko 11, albumas įgavo struktūrą ir formą, ruošėmės pavasariui – ir groti, ir parodyti, pajausti ir išsišokti. Labai didžiuojamės, kad sulaukėme, praėjome ir jau greitai susitiksime koncerte!“ – sako M. Katkus.

Dėmesio! Koncerto lankytojų skaičius – labai ribotas. 

Grupės „Sinstation“ naujai dainai apie mus valdantį dopamino siekimą – įspūdingas animacinis klipas

Grupė „Sinstation“