„Dainuokim kartu“ finalas: dar negirdėti kūriniai ir netikėti svečiai

„Dainuokim kartu“
„Dainuokim kartu“
  © LRT
Alfa Pramogos
2020-05-29 14:19

Šeštadienį 21 val. LRT televizijos eteryje nuskambės muzikinio projekto „Dainuokim kartu“ finalas. Projekto finalinis akordas paskelbs vasaros pradžią.

Muzikinę kelionę dalyviai pabaigs atlikdami kūrinius su pasikviestu svečiu. Irena ir Žilvinas Žvaguliai į pagalbą pasikvies anūkę, Stano su šeima – dainininkę Atlantą, o seserims Vasilevskytėms į pagalbą atskubės močiutė.

Laidoje įvyks ir dar negirdėta Kleopatros Vasilevskytės kurta daina „Saulėti vakarai“. Jauniausios projekto dalyvės, nuolat stebinančios atlikimo profesionalumu, šį kartą debiutuos ir kaip kūrėjos.

Šventinės laidos akcentu taps simboliniai apdovanojimai – kiekviena šeima ar pora bus nominuota ir įvertinta už tai, kuo labiausiai išsiskyrė ar nustebino žiūrovus.

Dar viena staigmena, kuri itin džiugino pačius dalyvius ir laidos vedėjus, – sušvelnėjusio karantino sąlygomis studijoje surengtas susitikimas. Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Giedrius Savickas, Dovilė Filmanavičiūtė ir Ramūnas Zilnys pagaliau akis į akį susitiks su projekto dalyviais, kuriuos daugiau nei porą mėnesių matydavo tik kompiuterių ekranuose.

Jaukus ir šventiškas vasaros pradžią skelbiantis muzikinis vakaras šį šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovus paskutinį kartą kvies dainuoti kartu iš namų.

„Dainuokim kartu“ finalas: dar negirdėti kūriniai ir netikėti svečiai

„Dainuokim kartu“
+1