Namie užsidaręs M. Mikutavičius siunčia griežtą žinią: turime susitelkti ir laikytis disciplinos

Marijonas Mikutavičius
Marijonas Mikutavičius
  © Paulius Peleckis
Alfa Pramogos
2020-03-26 13:24

Garsūs Lietuvoje žmonės susijungė, kad piliečiai įsiklausytų – liktų namie ir apsaugotų save bei vieni kitus. Prie naujos pilietinės akcijos #LiekameNamie prisidedančios įžymybės tvirtina, kad kiekvienas esame atsakingas už šio viruso stabdymą.

„Žmonės žūsta, kiti dirba iki nukritimo. Laikas gudrauti praėjo. Mes turime susitelkti ir laikytis disciplinos. Mieli bičiuliai, žiūrėkime į tai rimtai, pakentėkime“, – žmones ragina Marijonas Mikutavičius.

Bendrame vaizdo įraše akcentuojamos svarbiausios priemonės, saugančios nuo viruso, – savęs izoliavimas, kontakto laikymasis bei koronaviruso simptomų stebėjimas. Į visus Lietuvos žmones kreipiasi dainininkai M. Mikutavičius ir Justė Arlauskaitė-Jazzu, aktorius Vytautas Rumšas, televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė bei Vytaro ir Laisvės Radzevičių šeima.

Šios idėjos režisierius Dominykas Kubilius tikisi, jog svarbi žvaigždžių žinutė pasieks kiekvieną.

„Visos garsiausios šalies žvaigždės užsidarė namie ir sutiko perduoti reikšmingą žinią – kaip gyvybiškai svarbu likti namuose. Įžymybės bendrame klipe susitelkė, kad mes šiuo sunkiu laikotarpiu įsiklausytume. Dėkoju prisidėjusiems bičiuliams ir tikiuosi, kad jų balsas bus išgirstas“, – teigia D. Kubilius.

Praėjusią savaitę vyresnio amžiaus žmones namuose likti ragino televizijos laidų režisierius Vytenis Pauliukaitis, Nacionalinės premijos laureatas Donatas Katkus, aktoriai Vytautas Rumšas vyresnysis, Larisa Kalpokaitė ir Kristina Kazlauskaitė bei radijo laidų vedėja Zita Kelmickaitė. Žinomi žmonės prašo likti namie ir parodyti koronavirusui ragus kartu su grupe „The Roop“.

Svetainėje www.koronastop.lt galite sužinoti naujausią informaciją ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus dėl koronaviruso arba kreiptis nemokamu numeriu 1808.