Juodojoje jūroje nukrito Rusijos naikintuvas, piloto ieškoma

Rusijos naikintuvas „Su-27“
Rusijos naikintuvas „Su-27“
  © SCANPIX
BNS
2020-03-25 21:59

Rusijos gynybos ministerija trečiadienį pranešė, kad vienas šalies oro pajėgų naikintuvas Su-27 veikiausiai nukrito Juodojoje jūroje ir kad pradėta jo piloto paieškų operacija.

„Pirminiais duomenimis, lėktuvas nukrito į jūrą. Piloto paieškas operacijos rajone sunkina sudėtingos meteorologinės sąlygos“, – sakoma naujienų agentūros „Interfax“ gautame ministerijos pranešime.

Naikintuvas iš radarų ekranų dingo apie 20.10 val. Maskvos (19.10 val. Lietuvos) laiku, kai lėktuvas skrido virš Juodosios jūros, maždaug už 50 km nuo Feodosijos uosto Rusijos aneksuotame Krymo pusiasalyje.

Pasak kariškių, lėktuvas vykdė įprastą skrydį.

Gynybos ministerija informavo, kad 20.11 val. (19.11 val.) buvo užfiksuotas Su-27 avarinio radijo švyturio signalas.

„Lakūno paieškoms ir gelbėjimui rajone, kur suveikė radijo švyturys, buvo operatyviai pasiųstos Pietų karinės apygardos paieškų ir gelbėjimo tarnybų pajėgos – lėktuvas An-26 ir sraigtasparnis Mi-8“, – sakoma pranešime.

Į paieškų teritoriją taip pat nukreiptas vienas karinių jūrų pajėgų laivas ir civiliai laivai, buvę netoli numanomos įvykio vietos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.