Aktorius K. Nayyaras nusprendė aukoti ne pinigus, o medicinines kaukes: dabar to labiausiai reikia

Kunalis Nayyaras
Kunalis Nayyaras
  © SCANPIX
Alfa.lt
2020-03-28 08:01

Holivudo žvaigždės nelieka abejingos koronaviruso pandemijai – ne viena garsenybė paaukojo milžinišką pinigų sumą kovai su COVID-19, o kiti savo paramą siuntė maldomis. „Didžiojo sprogimo teorijos“ žvaigždė Kunalas Nayyaras rado kiek kitokį būdą, kaip padėti tiems, kuriems labiausiai reikia.

Naujienų portalas Alfa.lt jau anksčiau rašė, kad su koronaviruso pandemija kovojančioms organizacijoms ir medikams pasaulio milijonieriai skyrė įspūdingas pinigų sumas. Vien „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas kovai su virusu paskyrė 100 milijonų JAV dolerių. Jo pavyzdžiu pasekė ir dizainerė Donatela Versace, dainininkas Justinas Bieberis, atlikėja Rihanna, aktorius Ryanas Reynoldsas ir gausus būrys kitų įžymybių.

Šeštadienio vakarą apie planuojamą paramą prakalbo ir serialo „Didžiojo sprogimo žvaigždė“ K. Nayyaras. Vyras tikino, kad norėdamas būti užtikrintas, kad jo parama patenka tiems, kuriems labiausiai reikia, jis pasiryžęs paaukoti ne pinigų, o nupirkti dabar ypač reikalingų priemonių – medicininių kaukių.

Savo planais aktorius pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“, patikinęs, kad žada padovanoti medicinines kaukes vietinėms organizacijoms. 

Jis taip pat ragino savo gerbėjus pasidalyti idėjomis, kurioms organizacijoms ir ligoninėms šių kaukių šiuo metu labiausiai reikia.

„Tikiuosi, kad šiuo sunkiu metu jūs esate ir būsite sveiki ir saugūs. Kartu su drauge Isabelle Shee įsigijome ir esame pasiruošę padovanoti 1000 medicininių kaukių žmonėms, kuriems jų labiausiai reikia. Tai darysime ir toliau.

Mūsų tikslas yra paskirstyti šias kaukes mažoms, vietinėms organizacijoms. Mums reikia jūsų pagalbos, parašykite, kurioms organizacijoms to labiausiai reikia. Kartu mes galime padėti tiems, kuriems iš tiesų reikia pagalbos“, – teigė aktorius.