Bušido kovotojai ringe nusiteikę pabaigti trilogiją

Raimondas Krilavičius (kairėje) ir Vitoldas Jagėlo Vilniuje išsiaiškins, kuris stipresnis/kokfights.com nuotr.
Raimondas Krilavičius (kairėje) ir Vitoldas Jagėlo Vilniuje išsiaiškins, kuris stipresnis/kokfights.com nuotr.
bushido.lt | Alfa.lt
2020-03-03 11:20

„Į ringą lipu tik siekti pergalės. Labai tikiuosi, kad kova pasibaigs mano pergale ir pagaliau padėsiu tašką šioje trilogijoje“, – nusišypsojo klubo „Rings“ kovotojas Vitoldas Jagėlo.

Kovo 14 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančio tarptautinio turnyro „KOK’84 World GP 2020 in Vilnius“ ringe jis svorio kategorijos iki 77 kg kovoje pagal mišriųjų kovos menų taisykles susikaus su Raimondu Krilavičiumi.

Tai jau bus trečias šių kovotojų susitikimas ringe – pirmoji kova buvo anuliuota dėl neleistinų veiksmų, o antroji baigėsi lygiosiomis.

„Prižadu užkurti jam tikrą pirtį ringe, – sakė V. Jagėlo. – Galiu kovoti tiek parteryje, tiek stovėdamas. Esu kur kas universalesnis už varžovą. Pasirengimas kovai kaip visada sunkus. Su treneriais išanalizavome ankstesnes kovas, supratome, ką turime pakeisti. Tobulėju, įgaunu vis daugiau patirties treniruodamasis su pačiais geriausiais partneriais.“

R. Krilavičius prisipažino, kad taip pat lieja prakaitą sunkiose treniruotėse.

„Daugiausia dėmesio šįkart skiriu tikslumui ir technikai, – sakė kovotojas. – Nenoriu daryti klaidų, kurias jau esu padaręs, nes žinau, kad sau to neatleisčiau. Norėčiau ir tikrai bandysiu kovą užbaigti anksčiau laiko, nenoriu laukti teisėjų sprendimo. Noriu, kad nebeliktų jokių klaustukų, kuris iš mūsų yra stipresnis. Manau, kad ši kova bus tikra „mėsmalė“.

Anksčiau numatyto laiko kovą norėtų baigti ir V. Jagėlo. Jo teigimu, šįkart rezultatas priklausys ir nuo to, kuris kovotojas bus geriau pasirengęs psichologiškai.

„Neužtenka būti gerai pasirengusiam fiziškai, daug lems psichologija, – sakė V. Jagėlo. – Čia bus labai svarbus nusiteikimas kovai. Suprantu, kad viskas pasimiršta, kai tik įžengiu į ringą. Kiekvieną kartą kovoju, tarsi tai būtų mano paskutinė kova gyvenime. Didžiuojuosi būdamas KOK dalimi tarp geriausių šalies kovotojų. Jaučiu didelį malonumą kovodamas „Siemens“ arenoje. O svarbiausia, kad kiekvieną kartą jaučiu didelį palaikymą iš žiūrovų, kurių nenoriu nuvilti.“

Pasak R. Krilavičiaus, kovos baigtį gali nulemti ir sugebėjimas greitai adaptuotis.

„Nelaikau savęs stipresniu nė už vieną kovotoją, žinau, kad Vitoldas mane gali nustebinti ringe, tačiau esu pratęs prie improvizacijos, – sakė kovotojas. – Ringe daug nepriplanuosi, čia viską nulemia sugebėjimas adaptuotis prie varžovo, prie jo primetamų sąlygų.“