Koronaviruso rizika atbaidė trečdalį žiūrovų

Sprendimas atvykti į „Žalgirio“ areną ir stebėti rungtynes yra kiekvieno aistruolio savanoriškas sprendimas/Euroleague.net nuotr.
Sprendimas atvykti į „Žalgirio“ areną ir stebėti rungtynes yra kiekvieno aistruolio savanoriškas sprendimas/Euroleague.net nuotr.
BNS
2020-02-28 21:18

Koronaviruso rizika į penktadienio Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „Olimpia“ atbaidė daugiau kaip trečdalį žiūrovų.

Eurolygos pateikiamais duomenimis, į krepšinio areną Kaune susirinko 9405 žiūrovai. Iš anksto arenoje buvo išpirkti visi 15 tūkst. bilietų.

Šias rungtynes dėl koronaviruso rizikos Sveikatos apsaugos ministerija siūlė atidėti arba žaisti be žiūrovų, tačiau Kauno „Žalgiris“ nesutiko ir prieš rungtynės ėmėsi prevencinių priemonių.

Šalia įėjimų buvo tikrinama žiūrovų temperatūra, arena aprūpinta papildomomis dezinfekcinėmis priemonėmis. 

Prieš penktadienio rungtynes klubas skelbė, kad dėl koronaviruso grėsmės apie 400 sirgalių pateikė prašymus atgauti pinigus už jau įsigytus bilietus.

Penktadienį Lietuvoje buvo užfiksuotas pirmasis koronoviruso atvejis – jis nustatytas iš Italijos grįžusiai 39 metų šiaulietei.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.