Aktorius Š. Banevičius: nepriklausomas žmogus turinčio priklausomybę niekada nesupras

Šarūnas Banevičius
Šarūnas Banevičius
  © Edvard Blaževič
Alfa Pramogos
2020-02-27 15:44

Po trumpos pertraukos, kurios metu išgyveno sunkų laikotarpį, LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorius Šarūnas Banevičius grįžo su trenksmu. Šiandien aktorius ne tik įkūnija naujus personažus televizijoje bei teatre, jau šį pavasarį žiūrovai galės pamatyti jo režisuotą spektaklį „Dar vienas Džokeris“, kuriame bus gvildenamos ne visai malonios temos: savižudybė, priklausomybė, psichikos sutrikimai ir kitos dvasinės ligos. Ir nors apie savo asmenines problemas aktorius nėra linkęs atvirauti, šįkart jis pasidalijo esminiu dalyku, kuris gali padėti žmogui išbristi iš priklausomybių liūno.

„Visų pirma, priklausomybę turintys žmonės turi bendrą bruožą, t. y. per didelį reikalavimą iš savęs, nors šis bruožas yra tik vienas iš daugelio. Pagrindinis dalykas, kuris gali padėti išsikapstyti iš priklausomybės, yra turėti tikslią ir aiškią motyvaciją kažkam, net ir kartais labai paprastam dalykui: darbui, šeimai, mylimam žmogui ar išsikeltam tikslui. Jie gali padėti atsistoti ant kojų. Aš nesu linkęs kalbėti apie save, nes, kaip ir sako daktarai, nepriklausomas žmogus priklausomo žmogaus niekada nesupras. Tai yra du skirtingi poliai. Tad turintį priklausomybę žmogų supras tik tas, kuris lygiai tą patį išgyveno. Kitiems nesuvokiama, kaip tu negali padaryti kažko, nes juk jis gali tiesiog imti ir to kažko nedaryti. Bet tu jam ir neišaiškinsi, kad atleisk, bet tai yra liga. Tačiau yra daug būdų, kaip su ta liga kovoti. Bet aš tikrai nemokysiu blaivybės“, – savo išgyvenimais dalijasi Š. Banevičius.

Sunkus metas aktoriui jau praeityje, ir nors Š. Banevičius save laiko teatro žmogumi, niekad nepraleidžia progos daryti tai, ką mėgsta labiausiai, – vaidinti ir džiugina gerbėjus ne tik teatre, bet ir prie televizijos ekranų. Nors dažniausiai aktorius sulaukia kvietimų vaidinti komedijose, šįkart jis ryžosi visai kitokiam vaidmeniui seriale. Anot jo, tai tikras išbandymas, kuriuo jis gali mėgautis.

„Filmavimo aikštelėje visuomet jaučiuosi labai gerai. Nežinau, ar čia dėl amžiaus, ar dėl ko, bet iš pradžių visuomet vaidindavau tokius kvailelius, o dabar atėjo banditų laikas. Vaidmuo LNK seriale „Monikai reikia meilės “ būtent toks ir yra. Man patinka vaidinti piktus žmones, kurie yra agresyvūs. Buvo tikras iššūkis įsijausti į Dimoną – piktą vyrą, kuris, jeigu reikia, nevengia problemų spręsti kumščiais“, – pasakoja populiaraus serialo „Monikai reikia meilės“ aktorius Š. Banevičius.

Intrigų kupiną serialą „Monikai reikia meilės“ su Š. Banevičiumi žiūrėkite nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21 val. per LNK.

Aktorius Š. Banevičius: nepriklausomas žmogus turinčio priklausomybę niekada nesupras

Šarūnas Banevičius