Legendiniai „Draugai“ sugrįš į ekranus: džiugią žinią patvirtino serialo žvaigždės

Kadras iš serialo „Draugai“
Kadras iš serialo „Draugai“
  © Socialiniai tinklai
Alfa.lt
2020-02-22 13:56

Jei esate kultiniu tapusio serialo „Draugai“ gerbėjas, tikriausiai nudžiugsite – panašu, kad visai netrukus galime tikėtis naujo projekto. Kaip praneša BBC, visi šeši serialo aktoriai ir vėl susitiks filmavimo aikštelėje.

Pranešama, kad speciali serialo serija bus rodoma per „HBO Max“, kurio transliacijos prasidės jau gegužę. Vieninteliame epizode pasirodys visos pagrindinės serialo žvaigždės: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Mattas LeBlancas, Matthew Perry ir Davidas Schwimmeris.

Pati žinia apie „Draugų“ atgimimą patvirtinta penktadienį. Ją pranešė ne tik „HBO Max“ kanalas, bet ir patys aktoriai. Šie socialiniuose tinkluose pasidalijo nostalgiška nuotrauka. 

„Tai vyksta...“, – prie žavaus kadro rašė aktorius M. Perry.

Kalbos apie galimą „Draugų“ susivienijimą ekrane sklandė keletą metų. Šiuos gandus dar labiau paskatino aktorė J. Aniston, apie tai užsiminusi vieno interviu metu.

„Mes kažko norėtume, tačiau dar nežinome, kas tai galėtų būti. Mes tiesiog bandome“, – interviu su Ellen DeGeneris kalbėjo Jennifer.

Nors kai kurios serialo žvaigždės dirbo kartu ir kituose kino projektuose, pasirodžius paskutinei „Draugų“ serijai, visų šešių aktorių viename projekte gerbėjai nematė.

Tiesa, vis dar nėra žinoma, kaip toji speciali programa galėtų atrodyti.


„Draugai“

„Draugai“© Stop kadras

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 d., kultiniame seriale „Draugai“ nusifilmavę šeši pagrindinių vaidmenų atlikėjai tapo daugiausia televizijos istorijoje uždirbusiomis žvaigždėmis.

Seriale vaidinusių aktorių atlygis sparčiai kilo: 3-iajame sezone jie uždirbdavo 75 tūkst. JAV dolerių už vieną seriją, 4-ajame – 85 tūkst., 5-ajame – 100 tūkst., 6-ajame – 125 tūkst., 7-ajame ir 8-ajame – 750 tūkst., 9-ajame ir 10-ajame – 1 mln. JAV dolerių.

Serialui pasibaigus, aktoriai gavo teisę į procentą nuo „Draugų“ pajamų. Jie iki šiol kasmet gauna 2 proc. serialo pajamų, t. y. kiekvienas jų kasmet uždirba maždaug 20 mln. JAV dolerių ir uždirbs juos tol, kol serialas bus rodomas bet kokioje vaizdo transliacijų platformoje.

„Draugams“ priklauso nemažai su televizijos reitingais susijusių rekordų. Vien JAV paskutinę „Draugų“ seriją žiūrėjo 52,5 mln. televizijos žiūrovų, paversdami ją žiūrimiausia metų laida.