Berniukas parašė laišką „Liverpool“ treneriui prašydamas daugiau nebelaimėti rungtynių
Trenerio atsakymas sužavėjo internautus

Jurgenas Kloppas
Jurgenas Kloppas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2020-02-22 11:50

Anglijos futbolo klubo „Liverpool“ gerbėjams šis laikotarpis yra tiesiog puikus – pernai komanda laimėjo stipriausią Europos klubų futbolo čempionatą Čempionų lygą, o šį sezoną jau beveik užsitikrino Anglijos čempionų vardus. Jų žygis – neįtikėtinas. Per iki šiol sužaistas 26 čempionato rungtynes komanda dar nė karto nepralaimėjo.

Tai patinka ne visiems. Kol vieni sirgaliai spėlioja, ar šiais metais atsiras klubas, kuriam pavyks įveikti Liverpulio komandą, kiti imasi netradicinių veiksmų.

Neseniai internetą apskriejo žinia, jog dešimtmetis ilgamečių „Liverpool“ varžovų „Manchester United“ gerbėjas vardu Daraghas, parašė laišką vyriausiam komandos treneriui Jurgenui Kloppui, kuriame prašė daugiau nebelaimėti rungtynių.

„Liverpool“ laimi per daug rungtynių. Jei jūs laimėsite dar devynias rungtynes, komanda pasieks didžiausią nepralaimėtų rungtynių seriją Anglijos futbolo istorijoje. Mane, kaip „United“ gerbėją tai labai liūdina.

Taigi prašau, kitose „Liverpool“ rungtynėse priverskit juos nelaimėti. Tiesiog leiskite kitai komandai mušti įvarčius. Tikiuosi, kad įtikinau jus nelaimėti lygos ar kitų rungtynių“, – rašė berniukas.

Neilgai trukus, Daraghas sulaukė trenerio atsakymo.

„Deja, šiuo metu aš negaliu išpildyti tavo prašymo, nebent tai atsitiktų netyčia. Nors ir labai nori, kad „Liverpool“ pralaimėtų, mano darbas yra daryti viską, kad komanda laimėtų, nes yra milijonai žmonių, kurie laukia pergalės ir aš nenoriu jų nuvilti“.


„Gera naujiena tau, kad mes esame pralaimėję rungtynių praeityje ir pralaimėsime ateityje, nes toks tas futbolas. Didžioji problema yra ta, kad kai tau dešimt metų, galvoji, kad dalykai visuomet bus tokie, kokie jie yra dabar, bet ką tikrai išmokau per 52 savo gyvenimo metus, taip tikrai nėra.

Kita vertus, perskaitęs tavo laišką, aš galiu užtikrintai pasakyti, kad vienas dalykas nesikeis – tai tavo aistra futbolui ir savo klubui. „Manchester United“ tikrai pasisekė, kad turi tave.

Tikiuosi, kad jei mums pasiseks laimėti daugiau rungtynių ir galbūt netgi iškelti į viršų daugiau trofėjų, tu nebūsi per daug nusiminęs, nes nors mūsų klubai yra aršūs varžovai, mes taip pat dalinamės didele pagarba vieni kitiems. Tai, bent jau man, yra tikrasis futbolas“, – rašė J. Kloppas.