Neblaivi kūdikį pagimdžiusi vilnietė – policijos pareigūnė
Papildyta 16.29

Miegantis kūdikis
Miegantis kūdikis
BNS
2020-02-21 14:52

Vilniuje praėjusį savaitgalį neblaivi kūdikį pagimdžiusi moteris – policijos pareigūnė, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šią portalo Lrytas.lt skelbtą informaciją BNS patvirtino Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

„Ji yra mūsų darbuotoja. Pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – BNS sakė policijos atstovė.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl sunkus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.

Pareigūnė buvo išėjusi gimdymo atostogų. Tikslių jos eitų pareigų policija neatskleidžia.

„Nenorime komentuoti, nes tikrai jautri tema. Ji kol kas, mūsų žiniomis, yra ligoninėje su naujagimiu“, – sakė policijos atstovė.

Policijos departamentas šį pirmadienį pranešė, kad namuose gimdžiusiai 1981 m. gimusiai moteriai nustatytas sunkus, 2,65 prom., girtumas.

Ji ir naujagimis paguldyti į ligoninę.

Suvestinėje nebuvo nurodyta, kad moteris yra pareigūnė.

Paprastai įvykius, kurie yra susiję su pareigūnais ir tarnautojais, Policijos departamentas savo suvestinėje išskiria iš kitų įvykių ir nurodo asmens užimamas pareigas.

Pranešama ir apie tuos įvykius, į kuriuos pareigūnai pateko būdami ne tarnybos metu.

Apie tai, kad neblaivi gimdyvė Vilniuje yra policijos pareigūnė neskelbęs Policijos departamentas teigia, jog buvo pateikta pirminė informacija apie įvykį.

„Apie įvykį buvo paskelbta pirminė gauta informacija ir ikiteisminis tyrimas dar nebuvo pradėtas“, – BNS penktadienį atsiųstame komentare teigė departamentas.

Vaiko teisių specialistai, komentuodami šį įvykį, sakė, kad šeima anksčiau nebuvo žinoma vaiko teisių specialistams. Jų žiniomis, šeimoje yra daugiau vaikų.

Apie gimdymą tarnybas informavo giminaičiai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.