Su alkoholizmu kovojantis B. Affleckas nesulaikė ašarų: nemaniau, kad išsiskirsiu

Benas Affleckas
Benas Affleckas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2020-02-22 16:01

Amerikietis aktorius ir režisierius Benas Affleckas jau ilgai kovoja su alkoholizmu. Priklausomybę nuo stipriųjų gėrimų turintis vyras ne kartą gydėsi reabilitacijos klinikose, tačiau visai neseniai ir vėl palūžo. Prieš dvejus metus su aktore Jennifer Garner išsiskyręs vyras prakalbo apie pastarųjų metų sunkumus.

Laidoje „Labas rytas, Amerika“ aktorius pasakojo, kad skyrybos su žmona, su kuria susilaukė net trijų vaikų, jam buvo labai skausmingos. Benas atviravo, kad dėl iširusios santuokos jis kaltina tik save – esą žmona ilgus metus bandė jį palaikyti kovojant su priklausomybe. Vyras tikino, kad norėjo išsaugoti santuoką, tačiau alkoholizmas buvo už jį stipresnis.

„Niekada nemaniau, kad išsiskirsiu. Aš nenorėjau išsiskirti, – braukdamas ašaras prisipažino B. Affleckas. – Aš nenorėjau, kad iširtų mano šeima ir kad tai patirtų mano vaikai. Buvau susikūręs idealios šeimos vaizdinį, kuris subliūško. Mane tai labai nuliūdino, nes susidūriau su realybe ir pamačiau, kad nesu toks, koks norėjau būti.“

B. Affleckas prisiminė savo vaikystę, kai kone kas vakarą matė savo tėvą girtuokliaujant.

„Tai yra viena iš sunkiausių alkoholiko vaiko gyvenimo dalių“, – pasakojo Benas, prisiminęs savo tėvą Timothy, kuris taip pat sirgo alkoholizmu. 

„Kiekvieną vakarą tu galvoji: o kas, jei mano tėtis ir vėl prisigers? O kas, jei jis padarys ką nors kvailo? O kas, jei jį pamatys kiti vaikai, su kuriais einu į mokyklą?“ – kalbėjo jis.

B. Affeckas tikino, kad kurį laiką smerkė save ne tik dėl iširusios santuokos, bet ir dėl to, jog susirgo alkoholizmu.

„Skyrybos yra labai skausmingos, alkoholizmas – dar baisiau. Jei yra kažkas, dėl ko kenčia jūsų vaikas, tai nepakeliamas skausmo lygis. Tai labai sunku. Juk jūs nesistengiate sukelti savo vaikams skausmo, o aš sukeldavau“, – emocijų neslėpė kino žvaigždė.

B. Affleckas 2018-ųjų rugsėjį gydėsi reabilitacijos klinikoje, po to bandė sugrįžti į normalų gyvenimą. Deja, praėjusių metų rudenį aktorius ir vėl pastebėtas neblaivus. 

Nuo 2001 m. aktorius reabilitacijos klinikose lankėsi keletą kartų.