Pasirodė Lukiškėse filmuojamo serialo „Stranger things“ anonsas

Serialo „Keisti dalykai“ kadrai
Serialo „Keisti dalykai“ kadrai
  © Stop kadras
Alfa.lt
2020-02-14 17:23

Šią savaitę Vilniuje prasidėjus Jungtinių Valstijų interneto televizijos „Netflix“ serialo „Stranger things“ ketvirtojo sezono filmavimams, socialiniuose tinkluose paviešintas didžiulio populiarumo sulaukusios juostos anonsas.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad viena iš filmavimo vietų – pernai uždarytas Lukiškių kalėjimas, prie kurio penktadienio rytą būriavosi ne tik kūrybinė komanda, bet ir serialo gerbėjai. Nors čia susirinkusiems kinomanams pro Lukiškių kalėjimo tvorą nieko nepavyko pamatyti, serialo istorijos vingius atskleidžia paviešintas vaizdo įrašas.

Iš paviešino anonso matyti, kad serialo kūrėjai filmavo ne tik Lukiškių kalėjimo teritorijoje. Vaizdo įraše, pavadintu „From Russia with love“, veiksmas vyksta netoli Vilniaus esančiame Skersabalių karjere.

Tiesa, kone didžiausio gerbėjų dėmesio anonsas sulaukė dėl atskleistos netikėtos detalės apie vieno pagrindinių veikėjų likimą. Jei matėte šį serialą, žinote, kad pasibaigus trečiajam sezonui, liko neatsakytas klausimas  kas nutiko „Stranger Things“ personažui Džimui Hoperiui?

Didelio populiarumo sulaukęs mokslinės fantastikos serialas pasakoja apie devintojo dešimtmečio Indianos valstijos miestelį, kur grupė jaunuolių susiduria su keistais dalykais. Netikėtai dingsta dvylikametis Vilas Bajersas. Kai dėl jo dingimo pradedamas tyrimas, keisti nutikimai tik padažnėja.