Internetu ar gyvai: kaip apsipirkinėja J. Jurkutė-Širvaitė, D. Montvydas ir B. Nicholson?

J. Jurkutė-Širvaitė, D. Montvydas ir B. Nicholson
J. Jurkutė-Širvaitė, D. Montvydas ir B. Nicholson
Alfa Pramogos
2020-02-14 15:05

Nors šiandien kasdienybė sunkiai įsivaizduojama be apsipirkimo internetu, kai kuriuos pirkinius vartotojai vis dar mieliau įsigyja fizinėse parduotuvėse. Galimybė produktus išbandyti ir apžiūrėti gyvai daugeliui iki šiol išlieka aktuali.

Penktadienį naujausios „iDeal“ parduotuvės atidaryme Vilniaus „Akropolyje“ apsilankę žymūs žmonės papasakojo apie savo apsipirkinėjimo įpročius.

J. Jurkutė-Širvaitė: žmogiškasis kontaktas – vis dar svarbus

Aktorė ir televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė teigia, kad nors apsipirkinėjimas internetu dažnai yra greitesnis, galimybė gyvai pasikonsultuoti jai pačiai vis dar yra svarbi.

„Šiais laikais be papildomo bendravimo, tiesiog internetu užsisakyti galima beveik bet kokį produktą, o ir siuntų pristatymo infrastruktūra kuriama taip, kad vis labiau eliminuotų žmogiškąjį kontaktą. Tačiau kai kuriais atvejais jis lieka nepakeičiamas – ypač kai reikia eksperto konsultacijos“, – sakė J. Jurkutė-Širvaitė.

Pasak žinomos moters, išgirsti profesionalų nuomonę jai pačiai reikia įsigyjant didesnius ir svarbesnius pirkinius.

„Laikausi nuomonės, kad neverta gaišti savo laiko naršant internete perkant buitinę techniką, išmaniuosius įrenginius ar kitus produktus, apie kuriuos išmanau per mažai, pati eksperte netapsiu. Geriau tą laiką skirti profesionalo konsultacijai“, – teigė J. Jurkutė-Širvaitė.


J. Jurkutė-Širvaitė

J. Jurkutė-Širvaitė

D. Montvydas: kartais parduotuvės laiko sutaupo, o ne atvirkščiai

O atlikėjas Donatas Montvydas sako, kad kai kuriais atvejais apsilankymas fizinėje parduotuvėje laiko net sutaupo – pavyzdžiui, tuomet, kai reikia išsirinkti tarpusavyje susiejamus išmaniuosius įrenginius.

„Šeimoje stengiamės turėti vienos operacinės sistemos telefonus, kompiuterius ir laikrodžius, kurie „draugauja“ tarpusavyje ir yra patogūs naudotis visiems šeimos nariams. Todėl mums itin aktualus didelis išmaniųjų įrenginių pasirinkimas vienoje vietoje. Būtent tokį platų prekių asortimentą galima rasti ir šiandien duris atvėrusiame salone“, – sakė atlikėjas D. Montvydas.

Anot jo, tradicinės, o ne virtualios parduotuvės reikalingos ir tuomet, kai ko nors prireikia čia ir dabar.

„Pirkti internetu patogiausia tuomet, kai pirkinius planuoji nors truputį iš anksto. Tačiau jei kažko prireikia nedelsiant, daug paprasčiau, o ir greičiau yra tą pačią dieną atvykti į fizinę parduotuvę ir iš jos išeiti su reikalinga preke rankose“, – sakė dainininkas.


D. Montvydas

D. Montvydas

B. Nicholson: apsipirkimo būdą nulemia prekė

Žinoma žurnalistė, televizijos laidų vedėja ir keturių vaikų mama Beata Nicholson sako, kad tai, kokiu būdu ji apsipirkinėja, dažnai nulemia ir pati prekė ar paslauga.

„Kai kurias prekes dažniausiai įsigyju internetu, tačiau kai ką perku tik gyvai. Pati net skirtingo maisto įsigyju skirtingai – dalį produktų galima patikėti pristatymo į namus tarnybai, o kai kuriuos perku tik pati įvertinusi“, – sakė B. Nicholson.

Anot žinomos moters, panašiai yra ir su išmaniaisiais įrenginiais – jai juos reikia apžiūrėti gyvai.

„Juk šie įrenginiai lydės kasdien, todėl juos būtina pasimatuoti. Man svarbu palyginti skirtingus jų modelius, patikrinti, kaip telefonas jaučiasi rankoje arba išmanus laikrodis ant jos, jei tai kompiuteris – ar jo svoris yra tinkamas, o klaviatūra – patogi“, – dalijosi B. Nicholson.

Internetu ar „gyvai“: kaip apsipirkinėja J. Jurkutė-Širvaitė, D. Montvydas ir B. Nicholson?

J. Jurkutė-Širvaitė, D. Montvydas ir B. Nicholson
+4