Prieš kovą Stambule – E. Atamano pastebėjimai apie „Žalgirį“

Erginas Atamanas
Erginas Atamanas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2020-02-06 12:46

Vienvaldis Eurolygos lyderis Stambulo „Anadolu Efes“ (20-3) laikomas aiškiu dvikovos prieš Kauno „Žalgirį“ (9-14) favoritu. Tačiau kauniečiai neturi, ko prarasti. O juos gali įkvėpti palankių tarpusavio dvikovų istorija.

Laimėti Stambule, „Anadolu Efes“ tvirtovėje, žalgiriečiams nėra svetimas jausmas. Tą jiems pavyko padaryti 5 sykius iš 7 ir pastaruosius du sezonus.

2018-ųjų vasarį kauniečiai „Sinan Erdem Dome“ arenoje triumfavo 86:70, o 2018-ųjų spalį – 93:79.

Tiesa, tuomet „Anadolu Efes“ nebuvo taip gerai sukomplektuota komanda, su kuria šį sezoną pergales skina treneris Erginas Atamanas.

„Po pastarosios pergalių serijos „Žalgiris“ grįžo į lenktynes dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Mes po rungtynių Maskvoje parvykome pavargę, bet energijos turėtų suteikti savų sirgalių palaikymas. „Žalgiryje“ pavojingi snaiperiai Lukas Lekavičius ir Artūras Milaknis, taip pat grėsmę kelia Edgaras Ulanovas. Pergalę pasieksime tik žaisdami fiziškai ir aukšta sparta“, – tvirtino E. Atamanas.

Prieš būsimas rungtynes pasisakė ir „Anadolu Efes“ atakų variklis Vasilije Micičius, pats 2017-2018 m. sezoną žaidęs „Žalgiryje“.

„Rungtynės prieš „Žalgirį“, kaip visuomet, bus sunkios. Jie visada sukelia sunkumų ir turime būti tam pasirengę. Bet kol kas mes atrodome gerai ir tikimės pratęsti savo pergalių seriją“, – sakė V. Micičius.

„Anadolu Efes“ ir „Žalgirio“ rungtynės ketvirtadienį prasidės 19.30 val. Lietuvos laiku.