Skyrybos truko vos kelias savaites: Jessie J ir Ch. Tatumas ir vėl kartu

Jessie J ir Channingas Tatumas
Jessie J ir Channingas Tatumas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2020-01-25 15:42

Praėjusių metų pabaigoje skirtingais keliais pasukę aktorius Channingas Tatumas ir dainininkė Jessie J neilgai mėgavosi vienatve. Užsienio žiniasklaida praneša, kad Holivudo žvaigždės ir vėl pastebėtos kartu. 

Kiek vėliau apie atkurtus santykius pranešė ir pats aktorius, socialiniuose tinkluose pasidalijęs žavia nuotrauka, kurioje jiedu pozuoja užsidėję vienodas vienaragio kepures. 

„Žiūrėsiu, kaip šis vienaragis šiąnakt dainuos“, – rašė Ch. Tatumas.

Anksčiau buvo skelbiama, kad Jessie J ir 39 metų Ch. Tatumas skirtingais keliais pasuko praėjusių metų gruodžio mėnesį. Tuomet buvo teigiama, kad žinomas aktorius net pradėjo ieškoti naujų pažinčių socialiniuose tinkluose.

„Sunku patikėti, kad jis taip greitai pradėjo ieškoti naujų pažinčių. Neatrodo, kad jis dėl skyrybų išgyvena. Nepanašu, kad jis norėtų sugrįžti pas Jessie“, – užsienio žiniasklaidai teigė artimas porai šaltinis.

Tiesa, Ch. Tatumas ne pirmą kartą buvo šokiravęs gerbėjus staigiomis skyrybomis – 2018-ųjų balandžio mėnesį apie santuokos griūtį su Jenna Dewan pranešęs aktorius vos po kelių mėnesių buvo pastebėtas su Jessie J.

Tąkart J. Dewan žurnalistams atviravo vis dar išgyvenanti dėl skaudžių skyrybų. Moteris pasakojo, kad jai neįtikėtinai sunku matyti savo buvusį sutuoktinį taip greitai užmezgusį naujus santykius.