„Žmonės 2020“: apdovanojimų kilimu žengė pramogų pasaulio atstovai

Apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečiai
Apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečiai
  © Teodoras Biliūnas / Fotobankas
Alfa Pramogos
2020-01-23 19:16

Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir tiesioginiame LNK televizijos eteryje vyksta vieni laukiamiausių apdovanojimų metuose „Žmonės 2020“, kuriuose bus pagerbti ir apdovanoti praėjusiais metais savo darbais ir pasiekimais didžiausią atgarsį visuomenėje sukėlę žmonės.

Renginio metu bus įteikti aštuoni apdovanojimai, kurių pretendentais tapo 32 iškilios asmenybės, praėjusiais metais pasižymėjusios mokslo, verslo, sporto, muzikos, scenos ir kultūros srityse. Žinomi veidai taip pat paskelbs, kas šiemet tapo tik per visuotinį balsavimą išrinktu Metų mylimiausiu žmogumi, o vakaro kulminacija taps Metų žmogaus paskelbimas.

Aštuonis apdovanojimus scenoje įteiks būrys žinomų verslo, sporto, scenos ir televizijos veidų. Tarp jų – žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė, LNK žinių vedėjas Gintaras Deksnys, laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, humoristas ir aktorius Mantas Stonkus, aktorės Ineta Stasiulytė ir Aušra Štukytė, lenktynininkas Benediktas Vanagas, „Vinted“ įkūrėja Milda Mitkutė, aktorius Mindaugas Papinigis, operos solistai Merūnas Vitulskis ir Ieva Prudnikovaitė, režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir menininkė Jolita Vaitkutė, scenoje sukursianti išskirtinį meninį performansą, paskelbsiantį, kas šiemet tapo Metų kultūros žmogumi. Netikėtus ir šiemet kiek kitokius nugalėtojų paskelbimus žada sukurti ir kiti nominacijų skelbėjai.

Apdovanojimų metu scenoje laukia ir muzikiniai pasirodymai, kuriems ruošiasi daugiau nei penkiasdešimt muzikos žvaigždžių, muzikantų, šokėjų ir artistų.

„Žmonės 2020“: apdovanojimų kilimu žengė pramogų pasaulio atstovai

Apdovanojimų „Žmonės 2020“ svečiai
+133