J. Narkevičius lieka dirbti, į ekonomikos ministrus teikiamas L. Savickas

Jaroslavas Narkevičius
Jaroslavas Narkevičius
  © Irmantas Gelūnas / Fotobankas
Ramūnas Terleckas | BNS
2020-01-14 21:01

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius lieka poste, o į ekonomikos ministrus bus teikiamas premjero patarėjas Lukas Savickas, antradienį po koalicinės tarybos pranešė valdantieji.

Premjeras Saulius Skvernelis sakė, kad J. Narkevičiui valdančioji dauguma pareiškė visišką palaikymą.

„Yra išreikštas pilnas palaikymas, dėl to ministras tęs darbus“, – žurnalistams teigė ministras pirmininkas.

Prezidentas Gitanas Nausėda ne kartą ragino atleisti susisiekimo ministrą, sulaukusį kritikos dėl Lietuvos pašto valdybos atleidimo, gyvenimo Seimo viešbutyje aplinkybių ir lėšų skirstymo keliams asfaltuoti.

S. Skvernelis taip pat patvirtino, kad teiks prezidentui savo patarėjo, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nario L. Savicko kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministrus.

„Apie šią kandidatūrą kalbėta su Respublikos prezidentu kaip galimą variantą. (...) Galiu įvardyti tai, kas jau ir yra įvardyta, tai yra L. Savickas“, – kalbėjo premjeras.

Jis pridūrė, kad iki kadencijos pabaigos 2020 m. Vyriausybė inicijuos diskusiją dėl ekonomikos ir energetikos ministerijų sujungimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.