J. Lopez gyvenimas galėjo susiklostyti visai kitaip: moteris svarstė apie striptizo šokėjos karjerą

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
  © „Instagram“
Alfa.lt
2020-01-26 08:01

Daugiau nei 20-metį šlove besimėgaujančios dainininkės ir aktorės Jennifer Lopez gyvenimas galėjo susiklostyti visai kitaip. Žinoma moteris pasakojo, kad karjeros pradžioje buvo susidomėjusi darbo pasiūlymu, kuris galėjo užkirsti kelią šiandienos sėkmei.

Žurnalui „People“ J. Lopez atviravo, kad kadaise vos nesusigundė pasiūlymu tapti striptizo šokėja.

„Mano gyvenime buvo etapas, kai neturėjau pinigų. Tada mano draugai, kurie taip pat buvo šokėjai, pasakojo, kad Naujojo Džersio klubuose galima uždirbti tūkstančius dolerių“, – prisiminė J. Lopez.

Dainininkė tikino, kad tuomet, kai kiekvieną dieną turėjo sukti galvą, kaip pragyventi, šis darbas ėmė atrodyti nebe toks atgrasus.

„Draugai mane ramino, kad nereikės būti visiškai nuogai“, – šyptelėjo ji.

Holivudo žvaigždė džiaugiasi, kad jos karjera pasisuko kita linkme. Dabar dviem Auksiniams gaubliams nominuota aktorė kino industrijoje vos spėja graibstyti darbo pasiūlymus.

„Tai tik parodo, kad svajonės pildosi, tačiau dėl jų reikia gerokai pasistengti ir jokiu būdu nepasiduoti sunkumams. Taip, svarbiausia yra niekada nesustoti“, – teigė aktorė.

Tiesa, kurioziška – neseniai pasirodžiusiame filme „Aferistės“ J. Lopez vaidino būtent striptizo šokėją, susikūrusią gudrią schemą, kaip apgauti klubo klientus.

„Aš šiek tiek nerimavau pradėjusi vaidinti šiame filme. Prieš tai niekada nebuvau vaidinusi tokio emociškai sunkaus ir blogo personažo“, – tikino ji.


Jennifer Lopez

Jennifer Lopez© SCANPIX

J. Lopez gyvenimas galėjo susiklostyti visai kitaip: moteris svarstė apie striptizo šokėjos karjerą

Jennifer Lopez