Paryžiaus priemiestyje neutralizuotas praeivius peiliu puolęs vyras. Yra žuvusių
Papildyta 17:20

Išpuolis Paryžiuje
Išpuolis Paryžiuje
  © SCANPIX
BNS
2020-01-03 16:25

Į pietus nuo Paryžiaus esančiame priemiestyje policija penktadienį nušovė vyrą, kuris peiliu puolė praeivius viename parke, informavo tyrimui artimi šaltiniai.

Tas asmuo užpuolė „kelis žmones“ Vilžiuifo parke ir netrukus buvo „neutralizuotas“, pranešė Paryžiaus policijos departamentas. Pasak šaltinių, per incidentą buvo sužeisti du žmonės, o užpuolikas – negyvas.

Prancūzų televizija BFMTV praneša apie mažiausiai keturis sužeistuosius.

Kaip pranešė kanalas, incidentas įvyko kiek po 14 val. vietos (15 val. Lietuvos) laiku, o policija esą paleido mažiausiai tris šūvius į užpuoliką.

Vakare tapo žinoma, kad mirė vienas iš Paryžiaus Vilžiuifo priemiestyje peiliu ginkluoto vyro penktadienį sužeistų žmonių, pranešė prancūzų televizija BFMTV.

Kaip pranešė kanalas, mirusiam asmeniui buvo maždaug 50 metų. Buvo sužeisti dar mažiausiai du žmonės, vieno jų būklė sunki, nurodė su tyrimu susipažinęs šaltinis.

Uždaryta netoli įvykio vietos esanti automagistralė. Į Vilžiuifą išvyko Prancūzijos vidaus reikalų ministro sekretorius Laurent'as Nunezas ir Paryžiaus policijos viršininkas Didier Lallement'as.

Duomenų apie įtariamąjį neskelbiama. Jo motyvas taip pat neaiškus.

Prancūziją nuo 2015 metų supurtė virtinė išpuolių, dėl kurių kaltinami džihadistai. Per šias atakas, tarp kurių buvo gerai organizuotų didelio masto išpuolių ir incidentų su pavieniais užpuolikais, žuvo daugiau kaip 250 žmonių.

Dėl šių atakų šalies saugumo tarnybos tebesilaiko aukšto lygio parengties.

Spalį vienas policijos darbuotojas, atsivertęs į radikalų islamą, Paryžiaus centre įsikūrusioje policijos būstinėje peiliu subadė keturis kolegas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.