V. Siegel ir D. Bunkaus namai jau paruošti šventėms: dekoratorė papuošė įspūdingą eglę

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus
Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus
  © Paulius Peleckis
Alfa Pramogos
2019-12-10 11:59

Šiuo metu Prancūzijoje gyvenanti Viktorija Siegel kasmet Kūčias ir Kalėdas sutinka Lietuvoje. Prieš keletą dienų žinoma moteris instagrame su savo draugais ir gerbėjais pasidalijo šventiška nuotrauka, kurioje – dekoratorės puošta Kalėdų eglė. Taip savo sužadėtinę nustebinti sugalvojo Danielius Bunkus.

Žinoma moteris neslėpė, kad tokios staigmenos dar nebuvo gavusi. „Neturių žodžių! Dar tik vakar atvežė mums namo eglutę ir sakiau Danieliui, kad ir kokia aš šiandien grįšiu pavargusi iš Kauno po visų darbų, vis tiek turėsiu papuošti šią žaliaskarę, nes stovėti eglutei namuose nepapuoštai nuodėmė, pripažinkime...

Na, išvykome mudvi su Nicole sau ramiai į Kauną nieko neįtardamos, o grįžusios namo radome štai tokį grožį! Aš sekundėlei sustojau ir pagalvojau, kad man čia sapnuojasi paveiksliukas iš pinteresto... Tokios staigmenos dar nesu gavusi!“ – socialiniame tinkle rašė moteris.

Ši D. Bunkaus staigmena sulaukė daug džiaugsmingų reakcijų. Komentaruose V. Siegel draugai ir gerbėjai gyrė Kalėdų eglę bei atkreipė dėmesį į detales – rankų darbo žaisliukus, taip pat pagalvėles su pirmosiomis Viktorijos šeimos narių vardų raidėmis.