Dainininkas M. Aleksandravičius dėl mamos mirties kaltina slaugos ligoninę

Laida KK2
Laida KK2
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos
2019-12-10 10:19

Prieš pat šventes dainininko Milgedo Aleksandravičiaus šeimoje atsitiko nelaimė. Anapilin iškeliavo jo 65 metų mama Aldona.

Prieš pusę metų moteris patyrė insultą. Po to moters sveikata stipriai pablogėjo. Todėl Milgedas ir jo brolis Norvydas mamą paguldė į prestižinę privačią slaugos ir reabilitacijos ligoninę. Mėnuo šioje gydymo įstaigoje kainuoja 2 tūkst. eurų. Aleksandravičiai tikėjosi, kad jų motina bus pasirūpinta. Tačiau jos sveikata nesitaisė. Anaiptol, darėsi vis blogiau. Vieną dieną Aldona sūnums pasiskundė, kad jai labai skaudą ranką. „Brolis atvažiavo, buvo savaitgalis. Ir randa brolis mamą su pakrypusia ranka, petys išėjęs į šoną“, – istorijos pradžią „KK2“ laidoje prisimins M. Aleksandravičius.

Mama sūnums papasakojo, kad buvo sužalota ligoninėje. Prižiūrėtojas ją nešė ir išmetė. Privačios įstaigos administracija bet kokius kaltinimus paneigė. Broliai Aleksandravičiai nuvežė motiną į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę Lazdynuose. Po rentgeno tyrimo Aldonai Aleksandravičienei buvo nustatyta trauma: „Paaiškėjo, kad yra proksimalinės dalies žasto lūžis kairės rankos. Labai sudėtinga trauma. Specialistai žino, kokios pasekmės gali būti. Vėliau pasiaiškinęs pats suvokiau, kad čia didelė bėda“, – laidoje „KK2“ pasakos verslininkas Norvydas Aleksandravičius.

Sužinoję diagnozę, broliai Milgedas ir Norvydas kreipėsi į privačios ligoninės administraciją. Broliai norėjo išsiaiškinti, kaip jų mama patyrė tokią traumą. Ligoninės atstovai paaiškino, kad nevaikščiojanti moteris neva susižeidė pati, besiversdama lovoje. Tą pačią dieną privati slaugos ligoninė nutraukė sutartį su N. Aleksandravičiumi ir liepė pasiimti itin silpnos sveikatos mamą.

Po sužalojimų A. Aleksandravičienė nebeatsigavo. Broliai kreipėsi į teismą, norėdami išsiaiškinti, kas kaltas dėl jų mamos mirties. Privati slaugos ligoninė pareiškė, kad broliai yra skolingi beveik 3 tūkst. eurų už motinos slaugymą.

Skaudi istorija – šį antradienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje „KK2“.

Dainininkas M. Aleksandravičius dėl mamos mirties kaltina slaugos ligoninę

Laida KK2
+2