Garsūs žmonės reiškia užuojautą ir dalijasi atsiminimais apie mirusį V. Cololo

Garsūs žmonės reiškia užuojautą ir dalijasi atsiminimais apie mirusį V. Cololo
Garsūs žmonės reiškia užuojautą ir dalijasi atsiminimais apie mirusį V. Cololo
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa.lt
2019-12-02 19:13

Pirmadienio vakarą Lietuvą apskriejo liūdna žinia – Ispanijoje mirė humoristas Vitalijus Cololo. Ši skaudi netektis palietė ne tik 46-uosius metus ėjusio vyro artimuosius, bet ir visą visuomenę. Savo prisiminimais apie Anapilin iškeliavusį kolegą dalijosi ir pramogų pasaulio žmonės.

„Facebook socialiniame tinkle garsūs žmonės ėmė reikšti užuojautas. Pirmuoju tapo Andrius Užkalnis: „Man ne viskas patiko iš jo minčių, jis ne su viskuo sutiko, ką aš sakiau ar rašiau, bet gerai sutarėme, nors niekada nebuvome artimi draugai. Jis visada atėjęs pas mane į laidas dirbo iš širdies, daug šypsojosi ir niekam blogo nebuvo padaręs gyvenime. Vitalijus buvo jautrus ir atviras, ir labai stengėsi nieko neužgauti.

Kažkada tarėmės važiuoti į Miuncheno Oktoberfestą alaus gerti, bet taip niekada ir neišsiruošėm. Aš tikiuosi, kad jam nepagailės Dievas danguje nei alaus, nei skanaus maisto, nei jo mėgstamų filmų, kuriuos jis žinojo ir išmanė.

Be jo Lietuvoje bus ne taip linksma“, – savo paskyroje rašė vyras.

„Śoke.. Neapsakomas jausmas dabar...“ – pakomentavo Džordana Butkutė. 

Negaliu patikėt....Stiprybės ir užuojauta šeimai. Ilsėkis ramybėje, Vitalijau“. – žinutę paskelbė Viktorija Mauručaitė. 

Bam ir įgriuvo dangus. Didžiausia užuojauta Cololo šeimai, ir visiems, kam jis buvo broliu. O tokių yra labai daug, nes nepaminėčiau greitai kito žmogaus, kuris bendravo šitaip šiltai, smagiai, nesavanaudiškai ir atlapa širdimi, kaip Vitalijus. Mielas bičiuli, ilsėkis ramybėje. Čia labai tavęs truks“ , – paskelbė Jurga Klimaitė Riebling. 

Sustojo veiksmas, ekranuose zvimbia tik tyla, ech, tie seni prožektoriai. Tai pauzė, dabar bus ilga. Teko keletą kartų dalintis vienu grimo kambariu, persimesdavome keliais žodžiais, labai nepaprastai paprastas Vitalijus - Colo lo. Stiprybės artimiesiems ir mylintiems tave žiūrovams!“, – parašė Robertas Šarknickas. 

„Šeštadienio šou“, „Kioskelis“, „Džiunglės“... Buvo linksma ir įsimintina. O dabar liūdna, Vitalijau, per anksti išėjai, gerokai per anksti... Užjaučiu, Inga...“, – socialiniame tinkle dalijosi TV režisierius Vygintas Prebergas.

„Taip jau yra, kai dirbi ten, kur visi matomi... Kiekvienas išėjimas griaudi garsiai ir skaudžiai. Nes netenka ne tik artimieji, bet ir visi, su kuriais dirbo, kurie sėdėjo kitoje ekrano pusėje... Ir darosi vis baisiau, nes tie griaudėjimai pasidarė tokie dažni. Ilsėkis ramybėje talentingasai. Mums tavęs trūks...“, – feisbuke rašė Indrė Viržintė.

Jautria žinute ir atsiminimais apie žinomą vyrą pasidalijo ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. „Cololikai, kiek dar daug laukė mūsų renginių duetų, kaip aš be tavęs, mano mielas scenos partneri? Kiek tu planų turėjai, kaip džiaugeisi savo dabartine sėkme! Kad ir kur tu bebūtum dabar, aš tavęs ilgiuosi ir meldžiuosi už tave. Ilsėkis ramybėje“, – rašė atlikėja.

Garsūs žmonės reiškia užuojautą ir dalijasi atsiminimais apie mirusį V. Cololo

Garsūs žmonės reiškia užuojautą ir dalijasi atsiminimais apie mirusį V. Cololo
+1