Vagis Austrijoje pavogė 20 tonų šokolado

Šokoladas
Šokoladas
Alfa.lt
2019-11-22 18:58

Vagis Austrijoje sugebėjo pasprukti su 20 tonų „Milkos“ šokolado (50 tūkst. eurų vertės) prikrautu sunkvežimiu, įtikinęs gamyklos darbuotojus, kad jis yra vežėjas. Policija teigia, kad pastaraisiais metais tokio tipo incidentų vis daugėja, praneša portalas DW.

„Pastaraisiais metais mes užfiksavome ne vieną atvejį, kai prikrauti sunkvežimiai taip ir neatvyko. Kai kurie jų buvo pilni šokolado“, – naujienų agentūrai DPA teigė policijos atstovė.

Gamykla paprašė vietinės kompanijos nuvežti „Milkos“ šokolado krovinį iš Austrijos į Belgiją. Minėta Austrijos kompanija nusamdė Vengrijos krovinių firmą, o ši užduotį patikėjo čekų rangovui.

Kai čekų sunkvežimis atvyko į Austrijos Bliudenco miestelyje esančią gamyklą, jos darbuotojai pakrovė krovinį. Austrijos žiniasklaida rašė, kad čekų vairuotojas naudojo suklastotus dokumentus, kad gautų prieigą prie šokolado krovinio.

Šokolado, kuris savo kelionės tikslo taip ir nepasiekė, vertė buvo apie 50 tūkst. eurų. Po incidento tiek vairuotojo, tiek sunkvežimio niekas nebematė. Tyrėjai vėliau išsiaiškino, kad minėtos transporto priemonės valstybiniai numeriai buvo pavogti, o vairuotojas, akivaizdu, nė nedirba krovinį vežti turėjusioje Čekijos kompanijoje.