Baigėsi septintoji „Šok su žvaigžde“ laida: projektą paliko dar viena pora

„Šok su žvaigžde“
„Šok su žvaigžde“
  © Paulius Peleckis / Fotobankas
Alfa.lt
2019-11-16 22:58

Šeštadienio vakarą laidoje „Šok su žvaigžde“  ir vėl virė aistros. Dėl išlikimo projekte kovėsi devynios garsenybių poros, deja, kitame etape išvysime tik aštuonias iš jų. 

Žiūrovai spėjo įsitikinti, kad šis projektas pažeria staigmenų – praėjusią savaitę su projektu atsisveikino Mantas Tautvaišas ir Karolina Pukšto. Toks žiūrovų sprendimas nustebino teisėjus. Šį šeštadienį ir vėl nestigo netikėtumų  „Šok su žvaigžde“ paliko Vaidotas Valiukevičius ir Leta Kripaitė.

Projekte kitą savaitę pasirodys septynios poros: Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius, Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas, Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius, Austėja Lukaitė ir Edvinas Belousovas, Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj, Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė, Simas Kučas ir Melisa Valinovič.

Šį vakarą porų pasirodymus vertino projekto teisėjai: Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, Pasaulio ir Europos pirmenybių daugkartinė medalininkė Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių triskart vicečempionas Justas Kučinskas.

Pirmieji ant parketo žengė Paulius Stravinskas ir Ainė Juzėnaitė, sušokę jausmingą rumbą. Pagal legendinę daininingo Sting dainą „Shape of the heart“ pasirodę šokėjai sužavėjo tiek komisiją, tiek žiūrovus.

„Buvo tikras malonumas stebėti jūsų judesius, jūsų techniką. Tai buvo tikrai geras pasirodymas“, – sakė V. Visockas.

„Mano skoniui tiek muzika, tiek choreografija, tiek jūs – beveik tobula. Iš esmės, jūs nepasikeitėte, nevaidinote to, kuo nesate, bet šiandien matėme išjaustą šokį. Labai gerai“, – tikino L. Chatkevičiūtė.

Visgi J. Kučinskas pastebėjo, kad pasirodyme jam trūko techniškumo.

„Man trūko artikuliacijos, bet matome, kiek daug turi muzika, tad norisi sakyti, jog šokis buvo labai geras“.

Teisėjai porai skyrė 26 balus.


„Šok su žvaigžde“

„Šok su žvaigžde“© Paulius Peleckis / Fotobankas

Aktorės Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo pasirodymai nuolat tampa nedideliais spektakliais. Ne išimtis ir šįkart. Tiesa, komisijos liaupsių sulaukė ne tik spektaklis, bet ir puikiai sušoktas Vienos valsas.

„Aš mačiau sandorį tarp vyro ir moters. Tai buvo tikras verslo sandoris, bet nežiūrint į tai, šiandien mano širdis ištirpo. Mačiau labai gražų spektaklį, bet ir labai gražų šokį. Mačiau visas Vienos valso figūras ir net flekerį, kurį atlikote teisingai. Jums viskas pavyko“, – tikino L. Chatkevičiūtė.

Komisija poros šokį įvertino 28 balais.


„Šok su žvaigžde“

„Šok su žvaigžde“© Paulius Peleckis / Fotobankas

Tretieji pasirodė kone daugiausiai kritikos strėlių sulaukianti pora – Simas Kučas ir Melisa Valinovič. Pasodobliu komisiją sužavėti bandžiusi pora ir vėl prašovė, tad liko stipriai sukritikuota.

„Už tokį pasirodymą galima keliauti tik pragaran. Pasadoblio labai pritrūko. Muzika toli nuo jo, tiek šokis, tiek apranga. Šio šokio aš, deja, nepamačiau“, – sakė J. Kučinskas.

„Sako, kad nebūtini žingsniai, bet reikia žygiuoti. Įsivaizduokite, kad čia kas nors įleistų bulių, tuomet šoktumėte visai kitaip. Jei čia būtų buvęs buliukas, tai jau būtum žuvęs su tokiu judėjimu“, – antrino V. Visockas.

Simas ir Melisa sulaukė 13 balų.


„Šok su žvaigžde“

„Šok su žvaigžde“© Paulius Peleckis / Fotobankas

Po jų ant parketo žengė dainininkas Vaidotas Valiukevičius ir Leta Kripaitė, sušokę sambą. Pietų Amerikos karščiu alsavęs pasirodymas komisijai patiko. Tiesa, teisėjai pastebėjo, kad šokio technika nebuvo pakankamai gerai atskleista.

„Viskas buvo gerai, bet pats šou man pasirodė šiek tiek nuobodokas. Man pritrūko technikos. Samba atrodė kaip salsa“, – sakė V. Visockas.

Komisija skyrė 22 balus. 


„Šok su žvaigžde“

„Šok su žvaigžde“© Paulius Peleckis / Fotobankas

Penktieji pasirodė Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius, sušokę fokstrotą. Deja, teisėjų dalyvių pasirodymas nesužavėjo. Pasak komisijos, Simona ir Ligitas neatskleidė šokio grožio.

„Fokstrotas yra ypatingas šokis. Galbūt jums pritrūko laiko pajausti jo išskirtinį stilių. Fokstrote svarbu suvokti, ką jūs norite parodyti savo žingsneliais. Judesiai šiame šokyje turi būti ištęsti, o jūsų judesiai atrodė labai kapoti“, – sakė L. Chatkevičiūtė.

„Man viskas atrodė labai chaotiškai. Nei muzika, nei judesiai neatrodė gerai. Neatskleidėte šokio charakterio“, – pritarė V. Visockas.

Simona ir Ligitas sulaukė 21 komisijos balo. 


„Šok su žvaigžde“

„Šok su žvaigžde“© Paulius Peleckis / Fotobankas

Šokių virusu net savo mažąjį broliuką užkretusi dainininkė Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas ant „Šok su žvaigžde“ parketo atliko Vienos valsą. Modernios muzikos prieskonius pasirodymui suteikusi pora sulaukė komisijos pagyrų. 

„Jei dar pašoktumėte metus, visos šokio pozicijos būtų geresnės. Labai džiaugiuosi, kad Paula sugeba susikaupti, ji beveik visą šokį išbuvo vaidmenyje. Tai yra Dievo dovana“, – sakė V. Visockas.

„Šiandien jūsų pasirodymas buvo labai estetiškas. Modernaus šokio elementai jums labai tinka, nes jūsų kūnas labai plastiškas ir lengvas. Labai žaviuosi, kokią pažangą padarėte“, – šokėjus gyrė L. Chatkevičiūtė.

Teisėjai porai skyrė 24 balais.


„Šok su žvaigžde“

„Šok su žvaigžde“© Paulius Peleckis / Fotobankas

Televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė ir Lukas Petkevičius ant parketo sukosi tango ritmu. Jausmingas pasirodymas sužavėjo žiūrovus, tad buvo palydėtas gausiais aplodismentais. Visgi komisija pastebėjo, kad iki tobulumo porai šiek tiek pritrūko.

„Jums koją pakišo jaudulys, manau,kad tik jis sutrukdė“, – trumpai pasisakė V. Visockas.

Jam antrino ir L. Chatkevičiūtė. Teisėja tikino, kad šokiui stigo emocijų.

 „Šokyje sunkiausia buvo susipykti su Luku. Šią dalį teko gerokai parepetuoti“, – prisipažino U. Siparė.

Ugnė ir Lukas sulaukė 24 komisijos balų. 


„Šok su žvaigžde“

„Šok su žvaigžde“© Paulius Peleckis / Fotobankas

Paskutinieji pasirodė projektui repo himną sukūręs Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj. Šokėjai komisiją ir žiūrovus bandė sužavėti odontologų džaivu. 

„Buvo baisu, bet gerai. Šaunuoliai, stabiliai stumiatės į priekį“, – nedaugžodžiavo J. Kučinskas.

Teisėjai porai skyrė 25 balus. 


„Šok su žvaigžde“

„Šok su žvaigžde“© Paulius Peleckis / Fotobankas

Baigėsi septintoji „Šok su žvaigžde“ laida: projektą paliko dar viena pora

„Šok su žvaigžde“
+61