Serialo „Draugai“ kūrėjai turi gerą žinią: aktorius galime išvysti bendrame projekte

Kadras iš serialo „Draugai“
Kadras iš serialo „Draugai“
  © Socialiniai tinklai
Alfa.lt
2019-11-17 08:01

Jei esate kultiniu tapusio serialo „Draugai“ gerbėjas, tikriausiai nudžiugsite – panašu, kad visai netrukus galime tikėtis naujo projekto. Kaip praneša BBC, visi šeši serialo aktoriai – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Mattas LeBlancas, Matthew Perry ir Davidas Schwimmeris – derasi dėl dar vieno bendro darbo filmavimo aikštelėje.

Kalbas apie galimą „Draugų“ susivienijimą ekrane kursto ir aktorė J. Aniston, visai neseniai apie tai užsiminusi vieno interviu metu.

„Mes kažko norėtume, tačiau dar nežinome, kas tai galėtų būti. Mes tiesiog bandome“, – interviu su Ellen DeGeneris kalbėjo J. Aniston.

Nors kai kurios serialo žvaigždės dirbo kartu ir kituose kino projektuose, pasirodžius paskutinei „Draugų“ serijai, visų šešių aktorių viename projekte gerbėjai nematė.

Tiesa, vis dar nėra žinoma, kaip toji speciali programa galėtų atrodyti. Teigiama, kad viskas yra dar tik pradinėje stadijoje.

Kalbas apie tai, kad visus „Draugus“ galėsime vėl išvysti viename projekte, dar labiau įaudrino ir tai, kad neseniai prie socialinio tinklo „Instagram“ prisijungusi aktorė J. Aniston paviešino bendrą šešių serialo aktorių nuotrauką.

Prieš ketvirtį amžiaus, 1994 m. rugsėjo 22 d., kultiniame seriale „Draugai“ nusifilmavę šeši pagrindinių vaidmenų atlikėjai tapo daugiausia televizijos istorijoje uždirbusiomis žvaigždėmis.

Seriale vaidinusių aktorių atlygis sparčiai kilo: 3-iajame sezone jie uždirbdavo 75 tūkst. JAV dolerių už vieną seriją, 4-ajame – 85 tūkst., 5-ajame – 100 tūkst., 6-ajame – 125 tūkst., 7-ajame ir 8-ajame – 750 tūkst., 9-ajame ir 10-ajame – 1 mln. JAV dolerių.

Serialui pasibaigus, aktoriai gavo teisę į procentą nuo „Draugų“ pajamų. Jie iki šiol kasmet gauna 2 proc. serialo pajamų, t. y. kiekvienas jų kasmet uždirba maždaug 20 mln. JAV dolerių ir uždirbs juos tol, kol serialas bus rodomas bet kokioje vaizdo transliacijų platformoje.

„Draugams“ priklauso nemažai su televizijos reitingais susijusių rekordų. Vien JAV paskutinę „Draugų“ seriją žiūrėjo 52,5 mln. televizijos žiūrovų, paversdami ją žiūrimiausia metų laida.

Serialo „Draugai“ kūrėjai turi gerą žinią: aktorius galime išvysti bendrame projekte

Kadras iš serialo „Draugai“
+3