Į Sidnėjų skridęs Will.i.am stiuardesę išvadino rasiste: atlikėjui teko aiškintis su policija

Will.i.am
Will.i.am
  © „Instagram“
Alfa.lt
2019-11-16 13:40

Į koncertinį turą išsiruošęs „Grammy“ laureatas amerikiečių atlikėjas Will.i.am tikina patyręs rasinę neapykantą. Iš Brisbeno į Sidnėjų skrydęs reperis oro uoste turėjo aiškintis su policijos pareigūnais, kaip pats tikina, dėl to, kad yra juodaodis.

Will.i.am pasakojo, kad nemalonus incidentas įvyko penktadienį, skrydžio iš Brisbeno į Sidnėjų metu, kai jis sukonfliktavo su juo nemaloniai besielgusia stiuardese. Pasak atlikėjo, neapsikentęs grubaus elgesio jis skrydžio palydovę pavadino rasiste, o ši galiausiai iškvietė policijos pareigūnus.

Prisimindamas nemalonų įvykį, 44-erių reperis pasakojo, kad stiuardesė grubiai su juo pradėjo elgtis, nes jis dėvėjo triukšmą slopinančias ausines, tad iškart neišgirdo skrydžio metu skelbiamo pranešimo. 

Pasak Will.i.am, užteko tokios smulkmenos, kad skrydis pavirstų tikru košmaru.

„Skridau iš Brisbeno į Sidnėjų. Labai liūdna, kad man ir mano kūrybinei grupei teko susidurti su pačiu blogiausiu aptarnavimu ir itin grubia stiurdese. Tikiuosi, kad man pasirodė klaidingai ir ji nėra rasistė, bet skrydžio metu jos agresija buvo nukreipta į tamsiaodžius žmones“, – tikino Will.i.am.

Reperis pasidalijo nuotrauka, kurioje matoma, kaip jį oro uoste pasitinka policijos pareigūnai. 

„Aš kūriau muziką, tad atsiprašau, kad neišgirdau svarbaus pranešimo. Tačiau stiuardesei vos palietus mano petį, aš iškart įvykdžiau jos prašymą. Liūdna, kad stiuardesė be jokios priežasties iškvietė policiją. Ačiū dievui, pareigūnai nebuvo tokie agresyvūs, kaip skrydžio palydovė.“