Į viešumą sugrįžusi I. Jurgelevičiūtė prakalbo apie onkologinę ligą: dėkojau tėvams už gyvenimą

Irma Jurgelevičiūtė
Irma Jurgelevičiūtė
  © Teodoras Biliūnas / Fotobankas
Alfa.lt
2019-11-09 13:34

Pastaruosius metus Irma Jurgelevičiūtė buvo dingusi tarsi į vandenį. Moteris nedalijo interviu ir nešmėžavo televizijoje. Kai kam netgi atrodė, jog Irma pasitraukė iš pramogų pasaulio ir negrįš į sceną. Ne vieną juodą etapą išgyvenusi dainininkė LNK televizijos laidoje „KK2 penktadienis“ prakalbo apie dar vieną siųstą išbandymą – onkologinę ligą.

Laidoje Irma prisipažino, kad vos jos gyvenimą sudrebinus šokių projekte įvykusiam skandalui, teko susidurti ir su negailestinga medikų diagnoze. Apie onkologinę ligą pašnekovė tikina sužinojusi visai netikėtai.

„Buvo mada eiti pas visokias būrėjas. Pasiėmiau kelias nuotraukas ir nuėjau pas tokią ponią Kaune. Ėjau burtis dėl myli ar nemyli ir ką toliau daryti.

Įsivaizduokite, aš ateinu, ten buvo kokie keturi žmonės, aš ketvirta, o ji atidarė duris ir sako: „Šita su liga, ateikite pas mane.“ Užėjau pas ją į kabinetą ir ji pasakė, kad šiandien važiuočiau į onkologinį. Ji paminėjo, kad tai turėjau padaryti jau vakar. Jos dėka aš nuvažiavau į onkologinį ir man buvo paskirta operacijos data“, – pasakojo moteris.

Irma tikino, jog nors liga atsitraukė, jai vis dar tenka reguliariai lankytis pas gydytojus.

Ne vieną gyvenimo siųstą išbandymą Irmai padėjo išgyventi šeima, knygų skaitymas ir asmenybės tobulėjimo seminarai.

„Tuo metu prasidėjo mano vidinės paieškos, kodėl man taip atsitiko, skaičiau daug knygų ir tai darė didelius pokyčius. Supratau, kad šiame gyvenime turi būti visiškai nuoširdus, ir jei kažkas atsitiko, turi atsigręžti į savo šeimą ir dėkoti savo tėvams už gyvenimą“, – apie išmoktas pamokas pasakojo Irma.

Laidoje pašnekovė taip pat prisiminė šokių projekte įvykusį skandalą, po kurio net keleriems metams pasitraukė iš pramogų pasaulio. Irma atviravo, kad po šių įvykių ją smerkė ne tik aplinkiniai, bet ir ji pati save.

„Gyvenau kančioje, su baime, neprisipažinime, pasmerkime. Buvau lyg aš, bet ne aš. Būti, bet nebūti savimi. Buvo kažkas tragiško“, – neslėpė pašnekovė.

Laidos vedėjui pasiteiravus, kodėl įvyko šis skandalas, Irma prisipažino – prie to galėjo prisidėti ir žvaigždžių liga.

„Tikiuosi, kad rasiu tą žinojimą. Manau, kad tuo metu sau buvau labai protinga, buvau išdidi. Tuo metu krito daug sėkmės, daug šlovės, o pati savyje tuo metu auginau tai, kas yra neigiama ir nepateisinama“, – sakė žinoma moteris.