NBA: „Pacers“ laimėjo, „Grizzlies“ sutriuškinti Orlande

Jonas Valančiūnas prieš Nikolą Vučevičių
  © Associated Press
2019-11-09 12:29

Klubams su krepšininkais iš Lietuvos NBA savaitgalis prasidėjo skirtingai – Domantas Sabonis su savo ekipa šventė pergalė, Jonas Valančiūnas su komandos draugais buvo sutriuškinti.

Vis galingiau atrodanti Indianos „Pacers“ komanda pagaliau persvėrė pergalių ir pralaimėjimų balansą į teigiamą pusę.

„Pacers“ krepšininkai (5-4) namie 112:106 (27:35, 30:18, 28:19, 27:34) įveikė Detroito „Pistons“ (4-6) klubą, kuriam šį sezoną jau buvo pralaimėję du sykius.

Indianos komandos puolėjas Domantas Sabonis vėl rinko dvigubą dublį. 39 minutes žaidęs lietuvis įmetė 17 taškų (6/12 dvit., 5/6 baudų), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Memfio „Grizzlies“ (2-6) išvykoje 86:118 (15:27, 33:24, 30:33, 8:34) neatsilaikė prieš Orlando „Magic“ (3-6) komandą.

J. Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, surinko 15 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit.) ir atkovojo 9 kamuolius. Visus taškus lietuvis pelnė iki didžiosios pertraukos, o antroje rungtynių dalyje buvo sukaustytas varžovų gynybos.

Lemiamame mačo ketvirtyje buvo supančiota visa „Grizzlies“ komanda, sugebėjusi įmesti tik 8 taškus ir kėlinį pralaimėjusi 26 taškų skirtumu (8:34).

J. Valančiūno oponentas, „Magic“ lyderis iš Juodkalnijos Nikola Vučevičius įmetė 23 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.