E. Žiemytė pristatė jubiliejinę dešimtmečio kolekciją: pasveikinti suplūdo garsūs svečiai

D.EFFECT 10-ies metų gimtadienis ir kolekcijos pristatymas
D.EFFECT 10-ies metų gimtadienis ir kolekcijos pristatymas
  © Paulius Peleckis / Fotobankas
Alfa.lt
2019-11-09 08:42

Šiemet 10 metų kūrybos jubiliejų švenčianti dizainerė Eglė Žiemytė penktadienio vakarą pristatė jubilieninę kolekciją. Kartu su dizainere atšvęsti kūrybos gimtadienio suplūdo gausus būrys svečių. 

D. Effect renginio nepraleido dizainerės vyras Simonas Gedžius su dukromis Sofija ir Kotryna, mama Ona Žiemienė, uošviai Sigita ir Robertas Gedžiai, o taip pat bičiuliai bei kūrybos gerbėjai: Naglis Bierancas, Daina Bosas su dukra Marija, Algirdas ir Remigijus Gataveckai, Algis Kriščiūnas, Agnė Jagelavičiūtė, Erica Jennigs ir dar daugelis kitų garbių svečių.

Artimi bičiuliai bei kūrybos gerbėjai negailėjo Eglei šiltų žodžių ir dar prieš kolekcijos pristatymą mielai dalinosi savo prisiminimais apie pažintį su dizainere ar jos kūryba. Štai Naglis Bierancas atviravo, jog Eglę pažįsta daugybę metų, dar anuomet, kai moteris mados pasaulyje žengė pirmuosius žingsnius. 

„Su Egle susipažinau dar iki šio prekės ženklo pradžios. Dirbome viename ofise, tik skirtinguose leidiniuose: ji buvo mados redaktorė žurnale „Moteris“, o aš tuo metu buvau portalo panele.lt fotografas. Eglė buvo labai šilta ir draugiška asmenybė, mes puikiai sutarėme, šauniai leidome laiką ir matydavomės kone kasdien. Vėliau, kai pirmą kartą išvydau jos kuriamus paltus, aplankė pasididžiavimo jausmas, kad asmeniškai pažįstu tokią kietą kūrėją!“, – susižavėjimo neslėpė vyras. 

Tuo tarpu Daina Bosas šį prekės ženklą atrado prieš penkerius metus.

„Esu didelė Eglės kūrybos gerbėja visų pirma dėl jos filosofijos: tvarumas, laikui nepavaldūs siluetai yra visa ko pamatas. Man tai ypač artima. Labiausiai žaviuosi paltais bei švarkais, kuriuos kuria šis prekės ženklas – jie ypatingai gražūs, pasižymi išskirtinai aukšta kokybe, bei unikaliu stiliumi, kartu jie lengvai pritaikomi kasdienybėje. Tikrai labai vertinu šį prekės ženklą dėl kokybės, tvarumo bei išskirtinumo.“ – gražių žodžių negailėjo Daina.


D.EFFECT 10-ies metų gimtadienis ir kolekcijos pristatymas

D.EFFECT 10-ies metų gimtadienis ir kolekcijos pristatymas© Paulius Peleckis / Fotobankas

Kolekcijos pristatymą pradėjo pasaulinio garso modelis Aistė Regina Klivečkaitė, kuri ne tik demonstravo drabužius, bet ir specialiai šiam vakarui sukompiliavo unikalų garso takelį bei parinko viso vakaro fone skambėjusią muziką. Renginys žavėjo ir savo scenografija prie kurios dirbo naujame amplua sužibėjusi interjero dizainerė Dalia Jakeliūnaitė. Specialiai šiam vakarui ji sukūrė ir pagamino unikalias menines instaliacijas, kurios puikiai išbaigė visą dizainerės Eglės Žiemytės viziją.

Eglė Žiemytė ypatingą dėmesį skyrė aksesuarams: juvelyrė Laura Šiugždinė sukūrė ir pristatė dar niekur nematytus, išskirtinius papuošalus. Dar vienas malonus netikėtumas buvo prie rūbų derinių priderinti saulės akiniai iš naujausios GUCCI mados namų kolekcijos. Subūrusi iš tiesų stiprią komandą Eglė Žiemytė savo kviestiniams svečiams padovanojo unikalų mados renginį ir kartu įprasmino savo dešimties metų kūrybos kelią.

E. Žiemytė pristatė jubiliejinę dešimtmečio kolekciją: pasveikinti suplūdo garsūs svečiai

D.EFFECT 10-ies metų gimtadienis ir kolekcijos pristatymas
+106