Susitikime su karių šeimomis princas Harry pakurstė kalbas apie antrąjį vaikelį

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-11-09 08:01

Trečiadienį į išvyką su karių šeimomis išsiruošę princas Harry ir Meghan Markle neišvengė klausimų apie asmeninį gyvenimą. Jaukioje aplinkoje laiką leidusi karališkoji pora ne tik pasakojo apie šešių mėnesių sūnaus Archie gyvenimą, bet ir pakurstė kalbas apie antrąjį vaikelį.

Apie tai žurnalui „People“ papasakojo kartu su karališka šeima laiką leidusi moteris Susie Springfellow. Pasak moters, lankydamasis Vindzoro „Broom Farm“ bendruomenės centre ir tarp daugybės šeimų laiką leidęs princas Harry domėjosi, ar sunku auginti dvi atžalas. 

„Harry vis klausinėjo, ką reiškia auginti du vaikus. Jis buvo labai suinteresuotas sužinoti kuo daugiau iš pirmų lūpų, nes beveik visi mes turime gausias šeimas“, – „Forces Network“ pasakojo S. Stringfellow.

Moteris šyptelėjo, jog nepraleido progos paraginti princą kuo greičiau susilaukti antro kūdikio.

„Mes bandėme jį paskatinti“, – teigė ji.

Nors karališkosios poros planai dar nėra aiškūs, visgi su jaunomis mamomis laiką leidusi M. Markle papasakojo apie kai kuriuos sūnaus Archie kūdikystės etapus. Priėjusi prie mažų vaikų grupės, kunigaikštienė paprašė jų nusišypsoti ir papasakojo, jog jos sūnus jau turi du dantukus.


Meghan Markle ir princas Harry

Meghan Markle ir princas Harry© SCANPIX

Kito karininko žmona taip pat atvėrė pokalbio su princu Harry užkulisius. Moteris princui guodėsi, kad gyventi su nuolat į misijas išvykstančiu kariu, nėra lengva.

„Kalbėjomės apie armijos gyvenimą, buvimą atskirai per Kalėdas. Jie šiuo metu tai puikiai suprato, nes mėgaujasi kiekviena akimirka su šeima“, – teigė Viktorija Tucker.

10 metų britų armijoje tarnavęs princas Harry neslėpė susižavėjimo savo asmeninį gyvenimą paaukojusiais kariais.

„Tik galiu įsivaizduoti, kaip sunku būti be šeimos. Kariai labai daug aukoja, kai vaikai taip greitai keičiasi ir auga. Aš labai gerbiu ir žaviuosi tais, kurie atsidavė šiam žygdarbiui“, – pasakojo Harry.

Susitikime su karių šeimomis princas Harry pakurstė kalbas apie antrąjį vaikelį

Princas Harry ir Meghan Markle
+5