Būkite savimi, ir jūsų gyvenime atsiras teisingų žmonių

Artimi žmonės
Artimi žmonės

Sunkiausias išbandymas – tai būti savimi pasaulyje, kur kiekvienas stengiasi būti kažkuo kitu.

Būkite tikri, svajokite. Būkite geri ir kartkartėmis užsispyrę. Būkite beprotiški – dėl to tapsite unikaliais. Būkite savimi.

Visada ginkite savo „Aš“, nesvarbu, kad kitiems žmonėms jis nepatinka. Išsaugokite savo esmę nepaliestą, tada teisingi žmonės atsiras jūsų gyvenime visai netikėtu momentu.

Kai nustojate būti savimi ir tampate tuo, ką nori matyti aplinkiniai, tai parrandate gražiausią savo „Aš“ dalį. Dar blogiau – jūs atsisakote savo dalies, kuri daro jus unikaliu, kad taptumėte „normaliu“. Geru, nuolankiu ir paprastu žmogumi. Tada jūs įsileidžiate į savo gyvenimą žmones, kuriuos iš tikrųjų reikėtų laikyti atokiai nuo savęs.

Žingsnis po žingsnio jūs nesąmoningai darote savo gyvenimą pilku. Jame nebelieka ryškių spalvų, kurios įkvėptų ir motyvuotų jus. Štai kodėl jūs patys esate atsakingi už tai, kad išsaugotumėte ir palaikytumėte savo vidinę šviesą, kuri daro jus nepakartojamą. Ji atsakinga už jūsų unikalumą pasaulyje, kuriame visus kitus galima pakeisti kažkuo kitu.

Būti savimi pasaulyje, kuriame daug bendraminčių

Vienas iš Harvardo derybų mokyklos steigėjų ir bendravimo srities ekspertų Williamas Uris savo veikaluose moko, kaip būti laimingam sudėtingoje ir reiklioje socialinėje ir profesinėje sferoje. Savo knygoje „Kelias į santarvę“ jis aiškina, kad didžiausia problema, su kuria susiduria žmonės bendraudami, siekdami susitarimų ir kurdami prasmingus santykius, yra tikėjimo savimi stoka. Jausdamiesi neužtikrintai, mes imame slėptis po kauke ir atsitveriame šarvais. Tačiau gyvenimas baimėje tik pritraukia nesėkmes.

Būti savimi visuomenėje, kuri atkakliai auklėja žmones bendraminčius, yra sunki užduotis. Mokyklos moko vaikus mąstyti vienodai, o dauguma vadovų stengiasi įdarbinti paklusnius pavaldinius, kurie neimtų abejoti vadovybės politika.

Būti unikaliu nėra paprasta, kai visi nurodinėja jums vienintelį galimą kelią ir paskirtį. Taip, tai sudėtinga, tačiau pasirinkus save, galima atrasti kelią į tikrą laimę.

Būkite savimi, ir prie jūsų ims šlietis ypatingi žmonės

Unikalios, laisvos ir nenuspėjamos asmenybės paprastai būna labai patrauklios. Ir jos turi tam priežastį. Jos sako sau „taip“, priima save tokias, kokios yra. Jos sako sau „taip“ net tada, kai kiti žmonės tam nepritaria.

Kai tik žengsite šį svarbų ir sudėtingą žingsnį, viskas pasikeis. Jūsų balse ims skambėti pasitikėjimas, jūs daugiau nebesijaudinsite dėl to, ką apie jus pamanys kiti, nesistengsite kitiems patikti, nes jų pripažinimo jums nebereikės.

Jūsų daugiau nevaldys noras bet kokia kaina būti priimtam kitų. Ši nauja psichologinė ir emocinė būsena greitai pritrauks jums gerų draugų, gal net antrąją pusę. Tai yra, žmonių, kurie priims jus tokį, koks esate, be abejonių ir apsimetinėjimo kruopelytės .

Jei norite paveikti kitus, pirmiausia reikia nustatyti ryšį su savo vidiniu „Aš“. Pasitikėjimas savimi atvers jums visas duris.

Sugrįžkite į savo vietą. Nemaža tikimybė, kad jūs jau įpratote būti kitų žmonių vietoje. Kada paskutinį kartą susimąstėte apie savo poreikius, emocijas ir realią padėtį? Šiandien puikiausiai galima tą padaryti.

Peržiūrėkite savo prioritetus. Sakykite „Ne“ nepageidaujamiems veiksmams, žodžiams ir visam tam, ko nenorite daryti ar apie ką nenorite galvoti. Vietoj to drąsiai pasakykite „Taip‘ sau tikrajam, taip pat veiksmams ir poelgiams, kuriuos laikote teisingais.

Gyvenkite dabartimi. Galbūt jums nepatinka jūsų ankstesnis „Aš“. Gal jis net erzina jus, bet tai neturi reikšmės. Čia ir dabar egzistuoja visos galimybės, todėl kurkite, keiskite ir palikite savo pėdsakus visame, ką jūs darote.

Išmokite ginti savo asmenybę ir leiskite jai laisvai spinduliuoti džiaugsmą, magiją ir unikalumą. Tik taip galėsite atverti duris į savo gyvenimą žmonėms, dalykams Ir galimybėms, kurios suteiks tikrą laimę.

Šaltinis: Kluber.com.ua