Paaiškėjo, kur registruotas 39 lavonus vežęs vilkikas

Vilkikas asociatyvi nuotr.
Vilkikas asociatyvi nuotr.
  © Fotobankas
BNS
2019-10-23 18:44

Sofija trečiadienį patvirtino, kad pietryčių Anglijoje rastas vilkikas, kuriame buvo aptikti 39 žmonių lavonai, yra registruotas Bulgarijoje.

Sunkvežimis „Scania“ yra registruotas Bulgarijos Juodosios jūros uostamiestyje Varnoje įsikūrusios bendrovės, priklausančios vienai Airijoje gyvenančiai moteriai, vardu, nurodė Bulgarijos užsienio reikalų ministerija.

Vilkikas ir kūnai buvo rasti naktį iš antradienio į trečiadienį viename pramonės parke į rytus nuo Londono esančiame Greiso mieste. Manoma, kad šie sunkvežimyje sugrūsti 38 suaugusiųjų ir paauglio lavonai yra prekybos žmonėmis aukos.

Dėl įtarimų nužudymu areštuotas 25 metų vyras iš Šiaurės Airijos.

Tarnybos kelia prielaidą, kad vilkikas išvyko iš Airijos ir šeštadienį keltu persikėlė į Velso uostą Holihedą, o vėliau nuvažiavo didelį atstumą Didžiojoje Britanijoje.

„Tai tragiškas incidentas, kai gyvybės neteko daug žmonių, – sakoma Esekso policijos vyresniojo inspektoriaus Andrew Marinerio pareiškime. – Tęsiame tyrimą, kad nustatytume, kas įvyko.“

Policiją greitosios pagalbos tarnyba iškvietė maždaug 1 val. 40 min. vietos (3 val. 40 min. Lietuvos) laiku, kai pramoniniame parke „Waterglade“ buvo rasta priekaba su žmonėmis viduje.

„Identifikuojame aukas. Tačiau manau, kad tai gali būti ilgas procesas, – sakė A. Marineris. - Dėl incidento areštavome sunkvežimio vairuotoją, kurį policija laiko tęsiantis mūsų tyrimui.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.