D. Sabonis suraitė parašą ant rekordinės sutarties
Krepšininko komentaras

Domantas Sabonis
Domantas Sabonis
  © Paulius Peleckis / Fotobankas
Alfa.lt
2019-10-22 07:13

„Pacers“ ekipai atstovaujantis Domantas Sabonis pasirašė naują ketverių metų trukmės sutartį su Indianos klubu, kuri yra rekordinė kalbant apie lietuvių sutartis.

Remiantis užsienio žiniasklaida, per ketverius metus tautietis uždirbs apie 77 mln. dolerių.

Kaip tvirtina ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis, pagal naują sutartį lietuvis su premijomis per ketverius metus gali uždirbti daugiau nei 85 mln. dolerių.

Indianoa klubas antradienį patvirtino šią informaciją, tačiau finansinių sutarties detalių neatskleidžia.

23 metų 211 cm lietuviui tai bus trečiasis sezonas „Pacers“ komandoje. Per pirmuosius du jis vidutiniškai rinko 12,9 taško ir atkovodavo 8,5 kamuolio.

„Labai džiaugiuosi, kad galiu likti „Pacers“ klube ilgesniam laikui. To aš ir norėjau, – po sutarties pratęsimo sakė D. Sabonis. – Vertinu tai, kad „Pacers“ organizacija parodė pasitikėjimą manimi. Tikiuosi, ateinantys metai komandai bus puikūs, ir aš galėsiu prie to dar labiau prisidėti.“

Indianos klubo krepšinio operacijų vadovas Kevinas Pritchardas teigė: „Mums patinka Domanto tvirtumas aikštelėje. Šį sezoną komandoje jo laukia dar svarbesnis vaidmuo. D. Sabonis nuolat tobulėja, todėl džiugu, kad jis lieka „Pacers“ gretose.“

Naują NBA sezoną „Pacers“ krepšininkai pradės trečiadienį rungtynėmis namie su Detroito „Pistons“ ekipa.