„Žalgirio“ arenoje pasirodęs E. Ramazzotti užbūrė lietuvius

Eros Ramazzotti koncertas Kauno „Žalgirio“arenoje
Eros Ramazzotti koncertas Kauno „Žalgirio“arenoje
  © Teodoras Biliūnas / Fotobankas
Alfa.lt
2019-10-18 21:23

Spalio 18 dieną „Žalgirio“ arenoje skambėjo lyriškos romantiškos baladės. Čia savo pasirodymą surengė italų popmuzikos žvaigždė Eros Ramazzotti. Kaune surengtas pasirodymas įtrauktas į pasaulines gastroles „Vita ce n'è“.

Tai jau ketvirtoji Eros Ramazzotti viešnagė Lietuvoje. Italų žvaigždė čia lankėsi 2001-aisiais, vėliau sugrįžo 2010-aisiais ir 2016 metais. 

Praėjusių metų lapkritį dainininkas pristatė naujausią albumą „Vita ce n'è“ ir leidosi į pasaulinį turą, kurio metu aplankys penkis kontinentus. E. Ramazzotti nuolatos stengiasi tobulėti ir stebinti savo gerbėjus, tad ir šis jo pasirodymas Kaune nepaliko abejingų. 

Panašu, kad su metais dainininkas nepraranda populiarumo, arena penktadienio vakarą buvo sausakimša.

Nuo pat koncerto pradžios E. Ramazzotti šiltai bendravo su publika. Nulipęs nuo scenos nevengė kontakto su žiūrovais, o su kai kuriais net sukirto rankomis. 

Koncerto metu ne kartą lietuviškai prakalbęs atlikėjas nevengė užsiminti ir apie šiuo metu itin aktualią temą  prabilo apie aplinkosaugines problemas.


Eros Ramazzotti koncertas Kauno „Žalgirio“arenoje

Eros Ramazzotti koncertas Kauno „Žalgirio“arenoje© Teodoras Biliūnas / Fotobankas

Šiemet 55 metų jubiliejų švęsiantis dainininkas jau išleido 14 solinių albumų, iš kurių daugelis tapo auksiniai ir platininiai. Be to, pasaulyje parduota daugiau nei 60 milijonų jų kopijų. Atlikėjas taip pat gali pasigirti ne vienu prestižiniu apdovanojimu ir įspūdingais duetais su Joe Cocker, Adriano Celentano, Luciano Pavarotti bei kitais legendiniais atlikėjais. Jo dainos „La Cosa Mas Bella“, „Un‘emozione per sempre“, su Tina Turner atlikta daina „Cose Della Vita“, duetas su Anastacia „I Belong to You“ ir kartu su Cher sudainuota „Piu Che Puo“ užkariavo radijo ir muzikinių kanalų eterius bei gerbėjų širdis.

2015 m. išleidęs didelės sėkmės sulaukusį albumą „Perfetto“, atlikėjas leidosi į pasaulinį turą, kurio metu surengė 83 pasirodymus, tarp jų ir Lietuvoje. Sausakimšoje „Siemens“ arenoje E. Ramazzotti surengė šou, kurio metu atliko ne tik savo naujausias dainas, bet ir visiems puikiai pažįstamus kūrinius. Turas „Perfetto“ tapo vienu įspūdingiausių per visą dainininko muzikinę karjerą: erdvinės projekcijos ir kitos šou metu naudotos naujosios technologijos padarė koncertą įsimintinu muzikiniu įvykiu.

„Žalgirio“ arenoje pasirodęs E. Ramazzotti užbūrė lietuvius

Eros Ramazzotti koncertas Kauno „Žalgirio“arenoje
+20