Zuokai vėl susitiko teisme: užsiminė apie neištikimybę

Agnė ir Artūras Zuokai
Agnė ir Artūras Zuokai
  © Karolis Kavolėlis / Alfa.lt
Alfa.lt
2019-10-18 19:04

Penktadienį, Vilniaus apylinkės teisme dar kartą atversta Artūro ir Agnė Zuokų santuokos nutraukimo byla. Skandalingomis skyrybomis jau spėjusi pagarsėti pora teismo posėdyje užsiminė ir apie galimas skyrybų priežastis.

Kiek anksčiau, pirmajame teismo posėdyje, skyrybų iniciatorė A. Zuokienė nepasirodė. Šiandien teismo duris atvėrė tiek Agnė, tiek Artūras. Kaip praneša 15min.lt, Agnė Zuokienė prasitarė apie svarbią skyrybų priežastį  – vyro neištikimybę.

Ši skyrybų bylos detalė, pasak šaltinių, buvo aptarinėjama ir penktadienį vykusio posėdžio metu. A. Zuokienė pripažino, kad teismo slenkstį teks minti dar tikrai ne kartą.

Alfa.lt primena, kad vasaros pabaigoje pasirodė žinios apie tai, kad byra Vilniaus savivaldybės tarybos nario A. Zuoko ir jo žmonos Agnės šeima. Nors gandai apie pašlijusius poros santykius sklandė jau kurį laiką, sutuoktiniai šiuos gandus neigė.

Visgi dar birželio pradžioje A. Zuokienė savo feisbuko paskyroje pranešė, jog viena leidžiasi į piligriminę kelionę. Jau tuomet moters sekėjai pradėjo įtarinėti apie galimus pokyčius jos gyvenime, tačiau A. Zuokienė patikino tenorinti nusikratyti minčių.

„Išeinu link Santiago de Compastela. Kiti galimai keliaudami bando kažką rasti, o aš atvirkščiai – nusikratyti. Galimai tas kelias visai kitoks – papasakosiu, kai grįšiu“, – socialiniame tinkle rašė moteris.

Gandus apie griūvančius poros santykius dar labiau paaštrino pats A. Zuokas, kalbėdamas LRT radijo laidoje „C’mon, Nemira“. Laidos vedėjai paklausus apie poros šeiminį gyvenimą apipynusias kalbas, politikas akivaizdžiai sutriko.

„Na, nenorėčiau į šį klausimą atsakyti, nors jo ir tikėjausi. Mes esame suaugę, savarankiški žmonės, gerbiantys vienas kito individualumą ir apie savo asmeninius dalykus nesiruošiame šnekėti viešumoje. Koks tas gyvenimas bus, toks“, – trumpai atšovė politikas.

Vėliau, prasidėjus skyryboms, į viešumą iškilo žinia, kad buvusio Vilniaus mero namuose rasta per 100 dėžių su įvairiais menininko Jono Meko daiktais. Apie rastas dėžes, skirtas Jono Meko fondui, savivaldybę informavo A. Zuokienė.

Pats A. Zuokas tuo metu buvo išvykęs į Italiją su nepilnamete dukra, o A. Zuokienės, pasak jos, apie išvyką neinformavęs. Moteris sako dėl to kreipusis į vaiko teisių specialistus.

Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojai iš Zuokų namus J. Meko fondui priklausančias dėžes išsivežė.

Po kurio laiko, išaiškinus detektyvą primenančią istoriją, savivaldybės darbuotojai grąžino daiktus Jono Meko fondui. Apie 100 dėžių su įvairiausiais daiktais buvo pargabentos ten pat, iš kur ir paimtos. 


Artūras ir Agnė Zuokai

Artūras ir Agnė Zuokai© Akvilė Petraitytė

A. ir A. Zuokų meilė įsiplieskė universitete, jiems studijuojant žurnalistiką. Aukso žiedus pora sumainė 1992-aisiais. A. Zuokas yra pasakojęs, jog bendrakursė Agnė jam krito į širdį vos ją pamačius.

Zuokai susilaukė trijų atžalų. Vyriausioji dukra dirba su finansais, investicine bankininkyste susijusį darbą. Sūnus Anglijoje baigė jūrų akademiją ir neseniai buvo paaukštintas iki antrojo kapitono padėjėjo, o jauniausia Zuokų dukra dar mokosi mokykloje – jai 15 metų.