Per metus išmokti šokti baletą moteriai nesutrukdė net neplanuotas nėštumas

„Šiandien. Po metų“
„Šiandien. Po metų“
  © LNK
Alfa Pramogos
2019-10-16 11:59

LNK laidos „Šiandien. Po metų“ laidos dalyvės Grėtės istorija dar kartą patvirtins posakį, kad mes planuojame, o Dievas juokiasi. Taip nutiko ir aerobikos šokių trenerei Grėtei. Visą gyvenimą pramoginius šokius šokanti mergina nusprendė, jog laikas iššūkiams. Susidomėjusi unikaliu LNK televizijos projektu, ji nusprendė praplėsti savo ribas ir išbandyti naują sritį – baletą. Mergina prieš metus laiko „Šiandien. Po metų“ laidos studijoje pažadėjo per metus atsistoti ant puantų! Tačiau vos pasižadėjusi, jau visai netrukus ji sužinojo iš koto verčiančią naujieną.

„Tai va, tokią naujieną sužinojom mes kelionėje. Kai nusifilmavau pas jus, pasižadėjau, buvau labai laiminga, kad tiek daug turiu laiko treniruotėms! Ir ką gi, sužinom, kad turim Ariuką, nešiojam jau“, – apie visiškai planus pakeitusią žinią atvirai pasakoja projekto dalyvė. Netikėta žinia apie nėštumą ne tik suteikė džiaugsmo, bet ir apsunkino Grėtės planus įvykdyti sau duotą pažadą. Daugumą moterų, ko gero, tokia žinia priverstų atsisakyti savo sumanymo ar bent atidėti vėlesniam laikui, tačiau atkakliajai Grėtei šis variantas netiko. Ryžtinga projekto dalyvė susikūrė nuoseklų planą ir mažais žingsneliais siekė jo įgyvendinimo. Iš sportinių šokių į baleto sceną? Ar tai įmanoma laukiantis? Kaip pavyko Grėtei, sužinosite jau šį trečiadienį laidoje „Šiandien. Po metų.“

Laidos vedėjai Agnei Jagelavičiūtei pasiteiravus jauniausiojo dalyvio, kiek laiko reikia išmokti greitai varytis kamuolį – „driblinguoti“, berniukas atsakė: „Na, kokių dvidešimt metų“, – neabejodamas atkirto šis. O Dovydas tai ketina išmokti padaryti per metus! Ar įmanoma per tokį trumpą laiką šešiamečiui išmokti šios užsienyje labai populiarios ir sudėtingos krepšinio technikos?

Jauniausias ir bene šmaikščiausias projekto dalyvis Dovydas į studiją atvyko su tėčiu. Dovydo tėtis sako, kad jam labai svarbus prasmingai praleistas laikas su vaiku. Todėl abu sugalvojo Dovydui bendrą tikslą, kuriam įgyvendinti prireiks ir nuolatinės tėčio pagalbos. Berniukas domisi krepšiniu, noriai jį lanko, tačiau atkakliam vaikui vis nepavyksta išmokti greitai varytis kamuolio. Žinoma, būnant tokio amžiaus, tai nėra labai lengva padaryti. Tačiau berniukas taip užsispyrė, kad tėčiui neliko nieko kito, kaip tik surasti trenerį, kuris padėtų Dovydui išmokti šios sudėtingos technikos. 

Išgirdęs tėčio sumanymą, treneris iškart pasakė, kad neapsiims mokyti šešiamečio „driblinguoti“, nes tai beveik neįmanoma. Tačiau jau po pirmos treniruotės jis labai nustebo ir iškart pakeitė nuomonę. Dovydo treneris teigia, jog užteko vos kelių minučių, kad pamatytų didelį vaiko potencialą: „Po 5 minučių sakau: Vau! Geras! Man patinka, imuosi to!“ Taip gimė idėja sudalyvauti projekte „Šiandien. Po metų“ ir įgyvendinti pažadą – per metus laiko išmokti vienos sunkiausių krepšinio technikos – kamuolio varymo.

Po metų į laidos studiją būsimasis krepšininkas atvyko gerokai ūgtelėjęs, drąsesnis ir dar labiau pasitikintis savimi. Paklaustas, ar tėtis daug padėjo jam įgyvendinti savo pažadą, berniukas ir toliau šmaikštavo: „Daug, nes jis man sumokėjo už visas treniruotes.“ Studijoje Dovydas taip pat prisipažino, kad mėgstamiausias jo krepšininkas yra Jonas Valančiūnas, į kurį berniukas ir žada lygiuotis.

Ar įmanoma šešiamečiui išmokti „driblinguoti“? Ką studijoje atliko Dovydas, kad visa žiūrovų salė nesustodama skandavo jo vardą? Šios ir kitos ne mažiau intriguojančios istorijos ­­­– jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šiandien. Po metų.“

Per metus išmokti šokti baletą moteriai nesutrukdė net neplanuotas nėštumas

„Šiandien. Po metų“
+6