„G&G Sindikatas“ pasirodymą kurs sausakimšame išmaniojo namo kambaryje

„G&G Sindikatas“
„G&G Sindikatas“
  © Vytautas Dranginis
Alfa Pramogos
2019-10-16 11:10

Šių metų „Tech Top 2019“ šou lapkričio 12 d. LNK televizijos žiūrovus kvies ne tik sužinoti, kas tapo geriausia metų technika, bet ir apsilankyti realaus dydžio kelių aukštų ateities name, išdygsiančiame ant „Siemens“ arenos scenos. Namo kambariuose išskirtinius šou kurs didžiausios scenos žvaigždės, tarp jų – jau antrą kartą „Tech Top“ apdovanojimuose pasirodysiantis „G&G Sindikatas“.

„Mums patinka koncertuoti, patinka būti scenoje kartu, groti savo mėgstamiausią muziką. O jei dar tokiame renginyje, kuris gali ir nori įgyvendinti įvairius įdomius techninius sumanymus, tai tik pirmyn“, – sugrįžimą į inovatyviausią metų šou komentuoja grupės vyrai.

„G&G Sindikatas“, kaip ir praėjusį kartą, „Tech Top 2019“ šou žada sukurti nepamirštamą reginį. Ir nors savo kūrinių, su kuriais bandys sugriauti išmaniojo namo kambarius, grupė dar neatskleidžia, tačiau patikina – žiūrovai liks be žado.

„Nesinori iš anksto visko atskleisti. Niekada neleidžiame sau surengti dviejų vienodų pasirodymų. Galiu užtikrinti, kad bus gerai, bus repo, bus garso, bus šviesų ir bus išmanių reikalų. Gal net kam nors iš mūsų pavyks kur nors teleportuotis. Juokauju, nors gal ir ne, pažiūrėsim“, – šypsosi grupės narys Kastytis Sarnickas-Kastetas.

Tačiau šou režisuojantis Šarūnas Kirdeikis atskleidžia šiek tiek daugiau detalių. „Šou rengsime viename iš namo kambarių, kuriame pradės rinktis įvairūs personažai. Apsirengę ta pačia spalva, kaip ir kambario sienos, jie choreografiškai judės į taktą, užimdami vis kitas pozicijas – ant sofos, pakibę ant sienos ar tupėdami po stalu. Žmonių skaičius taps absurdiškai, neįmanomai didelis, kambarys nuo grindų iki lubų užsipildys energingai judančiais vienspalviais žmonėmis.“

Šių metų apdovanojimai kalbės apie ateities technologijas dabarties namuose, kurios kiekvienam žmogui gali suteikti tikrų supergalių. „G&G Sindikato“ grupės vyrai juokiasi, kad kol kas jų namai gan tolokai nuo išmaniųjų, o ir paprastos technologijos kartais atrodo itin sudėtingos.

„Kažkada juokiausi iš savęs, kad galiu sukonfigūruoti bevielio interneto stotelę, užkurti web serverį, bet kiekvieną kartą, kai susiduriu, pavyzdžiui, su skalbimo mašinos programomis, tai man tampa nemenku iššūkiu. Niekaip neįsimenu, kam ir kokiam tikslui skirtas vienas ar kitas mygtukas. Kažkada turėjau robotą siurblį. Galėdavau valandų valandas žiūrėti, kaip jis namuose pluša. Vis galvodavau, va, vieną dieną būtent tokie padarai kaip robotas siurblys evoliucionuos ir kils į kovą su žmonija. Vėliau, nežinau kodėl, gal paspringęs lego detale ar kokiu didesniu dulkių kamuoliu, jis užgeso. Bandžiau savo jėgomis jį atgaivinti, bet nepavyko. Tokio namų pagalbininko labiausiai ilgiuosi, nes pačiam labai tingisi su šepečiu lįsti po lovomis ir foteliais“, – paklaustas apie jo namuose esančias technologijų naujoves, juokėsi K. Sarnickas.

O kokiomis technikos naujovėmis nustebins „Tech Top 2019“ ateities namo kambariai ir kokiomis detalėmis amą žada atimti „G&G Sindikato“ kuriamas šou, išvysti bus galima lapkričio 12 d. 19.30 val. per LNK.

„G&G Sindikatas“ pasirodymą kurs sausakimšame išmaniojo namo kambaryje

„G&G Sindikatas“
+25