„vipcommunications“ iš D. Gudelio perima B. Čaikauskaitė

Darius Gudelis
Darius Gudelis
  © Dmitrijus Radlinskas
Alfa.lt
2019-10-16 10:22

Integruotos komunikacijos agentūros „vipcommunications“ partnerė ir vadovė Berta Čaikauskaitė šią savaitę iš Dariaus Gudelio įsigijo 100 proc. agentūros akcijų ir tampa vienintele jos savininke.

„Per trylika agentūros gyvavimo metų „vipcommunications“ užaugo į vieną sėkmingiausių, stabiliausių ir profesionaliausių komunikacijos agentūrų Lietuvoje. Norint ir toliau augti bei tapti ne tik šalies, bet ir regiono lyderiais, įmonei būtini strateginiai pokyčiai.

Po 25 metų aktyvios veiklos priėmiau sprendimą verslą parduoti puikiai į komandą įsiliejusiai B. Čaikauskaitei. Neabejoju, kad Bertos profesionalumas, lyderės savybės ir asmeninė charizma leis įgyvendinti užsibrėžtus įmonės atsinaujinimo ir plėtros tikslus“, – sakė D. Gudelis, kuris šiuo metu planuoja daugiau laiko skirti šeimai ir asmeniniams tikslams.

Nuo rugsėjo „vipcommunications“ vadovaujanti B. Čaikauskaitė tikina ir toliau nuosekliai tęsianti „vipcommunications“ veiklą bei suplanuotus strateginius pokyčius.

„Esu dėkinga Dariui už pasitikėjimą ir suteiktas galimybes. Neabejoju, kad tiek man, tiek kartu dirbančiai komandai pavyks pateisinti lūkesčius ir tapti lyderiaujančia integruotos komunikacijos agentūra“, – teigė B. Čaikauskaitė.

Pasak B. Čaikauskaitės, kaip ir buvo skelbta anksčiau, šiuo metu „vipcommunications“ prioritetiniai darbai – įmonės prekės ženklo ir strategijos atnaujinimas, koncentravimasis į esamus klientus bei naujų pritraukimą.