Pirma didelė sensacija Eurolygoje: „Crvena Zvezda“ namuose patiesė „Fenerbahče“

Jamesas Gistas (Eurolygos nuotr.)
2019-10-10 22:30

Po metų pertraukos į Eurolygos komandų būrį sugrįžusi Belgrado „Crvena Zvezda“ jau antrajame sezono ture tėškė skambų antausį vieniems turnyro favoritų.

Serbai namie palaikomi beveik 17 tūkst. sirgalių 68:56 sudorojo Stambulo „Fenerbahče“ klubą ir įrašė šiam jau antrą nesėkmę iš eilės. Belgrado ekipai tai buvo pirmoji pergalė.

„Crvena Zvezda“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet „Fenerbahče“ ketvirtajame kėlinyje buvo beveik paviję savo varžovus – 51:53.

Visgi tuomet serbai spurtavo 7:0, o rungtynių pabaigoje susikrovė ir dviženklę persvarą bei pasiekė įsimintiną pergalę.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 13, Stratos Perperoglou ir Jamesas Gistas (8 atk. kam.) po 11, Mouhammadas Faye 8.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 19, Bobby Dixonas 13 (3/9 trit.), Melihas Mahmutoglu, Kostas Sloukas ir Janas Vesely po 6.

Kitose rungtynėse antrąją pergalę iš eilės iškovojo Maskvos CSKA klubas.

Rusijos čempionai namuose 79:68 įveikė Miuncheno „Bayern“, kuriam tai buvo pirmoji nesėkmė.

CSKA: Willas Clyburnas 15 (8 atk. kam.), Joelis Bolomboy ir Johannesas Voigtmannas (12 atk. kam.) po 10, Kyle’as Hinesas 8.

„Bayern“: Gregas Monroe 17 (10 atk. kam.), Nihadas Džedovičius 12, Danilo Barthelis 10.