Su D. Blattu išsiskyrusi „Olympiakos“ kviečiasi 15 metų NBA treneriu dirbusį strategą

Scottas Skilesas
Scottas Skilesas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-10-10 16:50

Netikėtai Davidą Blattą jau po pirmųjų Eurolygos rungtynių atleidę Pirėjo „Olympiakos“ klubo savininkai nusitaikė į itin stambią žuvį.

ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis skelbia, kad „raudonieji“ kviečiasi 15 metų keturiuose NBA klubuose vyriausiuoju treneriu dirbusį Scottą Skilesą.


Žymiu krepšininku buvęs ir geriausiais karjeros metais Orlando „Magic“ gretose po 17,2 taško ir 9,4 rezultatyvaus perdavimo rinkęs amerikietis krepšininko karjerą užbaigė 1996­­–1997 m. sezone, kai vilkėjo Salonikų PAOK klubo aprangą Graikijoje.

Būtent šioje ekipoje jis pradėjo ir vyr. trenerio karjerą, tačiau netrukus pasuko į NBA, kur nuo 1999 iki 2016 m. treniravo Finikso „Suns“, Čikagos „Bulls“, Milvokio „Bucks“ ir Orlando „Magic“ klubus.

Apie „Olympiakos“ susidomėjimą garsiu strategu pranešęs A. Wojnarowskis tikina tokią informaciją gavęs iš trenerio agento Keitho Glasso, kuris patikino, kad „treniravimas vis dar domina S. Skilesą“.

Primename, kad atleidus D. Blattą Pirėjo ekipos vairą ­­– bent jau laikinai ­­– perėmė jo asistentu dirbęs Kęstutis Kemzūra. Tarp pagrindinių kandidatų užimti „Olympiakos“ stratego postą kiek anksčiau buvo įvardijamas ir anksčiau šį klubą jau treniravęs Georgios Bartzokas.

Pirėjuje žaidžia ir Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas.