Jurbarke žiauriai sumuštos mergaitės tėvas: eisiu iki galo, kad ją sužalojęs vaikinas atsakytų už savo veiksmus

Laida „Valanda su Rūta“
Laida „Valanda su Rūta“
  © LNK
Alfa Pramogos
2019-10-10 14:56

„Jei ne viešumas ir garsių žmonių įsikišimas, nežinau, kuo būtų baigęsis mano dukters užpuolimo tyrimas, nes nuo pat pradžių viskas vyko labai vangiai. Išgirdęs, kas įvyko, skubėjau į ligoninę ir verkiau... Eisiu iki galo, kad mano dukrytę sužalojęs vaikinas atsakytų už savo veiksmus“, – taip jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ teigs Jurbarke sumuštos merginos tėtis.

Laidoje bus diskutuojama, ar Lietuvoje ne per švelnios bausmės, ar neteisingumo jausmas nėra pavojingas mūsų visuomenei, kai ji mato, kiek tenka pakloti advokatams už tiesą ir koks gyvenimas vyksta kalėjimuose.

„Jeigu galite neieškoti teisybės – neieškokite, nes tai kainuoja labai daug pinigų, jėgų ir laiko“, – teigs verslininkė Daina Bosas, prisidėjusi ne tik ieškant pagalbos Jurbarke sumuštai merginai, bet ir pati puikiai žinanti, ką reiškia metų metus ieškoti teisybės teismuose.

Komunikacijos specialisto, nuomonės formuotojo Saugirdo Vaitulionio teigimu, Lietuvoje dar vyrauja posovietinis mentalitetas. „Jei tu ar tavo tėvai turi pinigų ir įtakingų draugų, viskas sutvarkoma“, – sakys S. Vaitulionis.

Studijos svečiai bus sukrėsti išgirdę 27 metų Tomo Zubricko istoriją. Palangoje sunkiai sumuštas ir pristatytas į ligoninę Tomas išgirdo, kad jam nieko rimto. Tačiau Vilniuje apžiūrėtas gydytojų buvo skubiai operuotas – pasirodo, vaikinas iš Klaipėdos ligoninės buvo išrašytas su lūžusiais kaukolės kaulais. Šiandien Tomas sako sostinės gydytojų dėka kasmet švęsiantis antrąjį gimtadienį, o teisybės dėl medikų aplaidaus darbo ieškos teisme.

„Užsienyje žmogaus gyvybė – vertybė, o pas mus – bevertis dalykas“, – įsitikinęs laidoje dalyvausiantis advokatas Gintaras Černiauskas.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. per LNK.