Skaudaus pralaimėjimo Limože priežastis vardijęs D. Adomaitis: tai labai paprasta

Dainius Adomaitis
Dainius Adomaitis
  © Irmantas Gelūnas / Fotobankas
Alfa.lt
2019-10-10 08:17

Smagiai Europos taurės turnyre startavęs ir jau pirmajame mače vienus favoritų – Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus – parklupdęs Vilniaus „Rytas“ antrajame ture grįžo į realybę.

Vilniečiai išvykoje 61:82 nusileido Limožo CSP klubui, o sostinės ekipos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis po pralaimėjimo išskyrė dvi nesėkmės priežastis: varžovų gynybą ir klaidas.

„Varžovai puikiai žaidė gynyboje, ypač antroje rungtynių pusėje. Jie neleido mums perduoti kamuolio į vietas, į kurias turėjome jį perduoti, – sakė strategas. – Varžovai taikė labai gerą spaudimą, turėjo didelį pranašumą dėl perimtų kamuolių ir greitajame puolime surinko apie 20 taškų.

Tai labai paprasta: jie rinko lengvus taškus. Prieš rungtynes kalbėjome, kad negalime klysti ir leisti lengvai rinkti taškų. Bet taip ir nutiko. 18 mūsų klaidų lėmė 20 jų taškų greitame puolime.“

Jei prieš kiek daugiau nei savaitę vilniečiai džiugino solidžiu puolimu ir 92 taškais į „Lokomotiv“ krepšį, tai trečiadienio vakarą „Ryto“ žaidėjai atakavo itin prastai – iš viso pataikė vos 19 metimų iš 54.

„Daugiau nei 10 kartų nebuvome ten, kur su kamuoliu reikėjo būti, – slogaus pasirodymo puolime priežastį išskyrė D. Adomaitis. – Jie gynyboje žaidė labai agresyviai, su daug kontakto, ir tai buvo didžiausia problema mums.“

Kitas Europos taurės rungtynes „Rytas“ ateinantį antradienį namie žais prieš Belgrado „Partizan“.