„Žalgirį“ užklupo virusas: kai prasėdi tualete, nėra lengva išpildyti detales

Artūras Milaknis
Artūras Milaknis
  © Teodoras Biliūnas / Fotobankas
Alfa.lt
2019-09-28 21:03

Iki starto Eurolygoje likus mažiau nei savaitei, Kauno „Žalgirio“ stovykloje – neramios nuotaikos.

Po trečiosios pergalės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius atskleidė, kad komandą užklupo virusas, dėl kurio kamavosi net 7-8 žaidėjai.

„Reikia pripažinti, kad mums buvo sunkios dienos. Komandą užpuolė virusas, – po pergalės Kėdainiuose prieš „Nevėžį“ sakė Šaras. – Vakar labai nekokia situacija buvo turbūt kokiems 7 ar 8 krepšininkams. Buvo galimybių, kad atkelsime šias rungtynes, bet vėliau jie pasijuto normaliau iki tokios kondicijos, kad galėtų žaisti. Šitoje situacijoje reiktų išskirti žaidėjų charakterį.

Dėl visų šitų dalykų negalėjome išpildyti daugelio detalių. Galvos nedirbo, ypač antrojoje pusėje. Kai prasėdi tualete, nėra lengva išpildyti detales. Galime būti patenkinti šiomis rungtynėmis ir pergale. Dabar svarbiausia dieną pailsėti ir atsigauti fiziškai.“

Rungtynės Kėdainiuose „Žalgiriui“ buvo jau trečiosios šiame sezone. Visgi Š. Jasikevičius kol kas neskuba daryti išvadų apie žaidėjų pasirodymą.

„Kaip ir kiekvienais metais, yra žaidėjų, kurie įsivažiuoja greičiau, yra tokių, kurie įsivažiuoja lėčiau. Taip bus visą laiką. Vieni geresnėje formoje, kiti prastesnėje. Apie žaidėjus spręsti po trejų rungtynių tikriausiai nėra logikos“, – kalbėjo specialistas.

Paklaustas, kokį įspūdį jam paliko „Nevėžio“ ekipa, Š. Jasikevičius negailėjo pagyrų jaunais žaidėjais pasipildžiusiai komandai.

„Jie žaidė savo krepšinį. Komanda tikrai turi neblogą ritmą, žaidžia agresyviai, ant baudos ribos, kas yra super. Yra jaunų ir talentingų žaidėjų. Tikrai įdomi komanda“, – sakė Šaras.

Pirmąsias rungtynes Eurolygoje žalgiriečiai žais penktadienį, kai namie susitiks su Vitorijos „Baskonia“.