A. Perezas gali palikti „Žalgirį“: Šaras atskleidė nepavydėtiną padėtį meksikiečio šeimoje

Alexas Perezas
Alexas Perezas
  © Teodoras Biliūnas / Fotobankas
Alfa.lt
2019-09-25 21:24

Dar nė nesibaigus Kauno „Žalgirio“ rungtynėms su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, ėmė sklisti gandai apie pagrindiniu kauniečių įžaidėju turėjusio tapti Alexo Perezo likimą laikinojoje sostinėje.

Lrt.lt pranešė, jog meksikietis gali palikti Kauną dėl asmeninių problemų, kurios skatina krepšininką nutraukti sutartį su „Žalgiriu“.

A. Perezo šeimoje kilusias bėdas po rungtynių atskleidė Šarūnas Jasikevičius.

„Alexas turi problemų šeimoje, „Žalgiriui“ nėra reikalo to slėpti. Jam tikrai nėra lengva, kadangi serga ir tėtis, ir senelis, – po įtikinamos pergalės prieš „Pieno žvaigždes“, prie kurios A. Perezas prisidėjo 6 taškais, sakė Šaras. – Jis dirba labai profesionaliai, stengiasi, bet, aišku, jo galvoje yra sunkios mintys. Tai jam nepadeda, bet bandome jį palaikyti.

Klubas daro viską, kad jis jaustųsi kuo geriau. Su jo darbo etika problemų nėra. Kaip ir kiekvienam naujam žaidėjui, jam reikia laiko, bet situacija šeimoje – nepavydėtina.“

Š. Jasikevičius negalėjo atsakyti ir į klausimą, ar 26-erių krepšininkas artimiausiu metu paliks Kauno ekipą.

„Nežinau, viskas priklauso nuo jo, – sakė strategas. – Mes esame patenkinti jo darbo etika ir nusistatymu. Nelinkėčiau niekam patirti to, ką jis išgyvena dabar.“

Meksikietis sutartį su „Žalgiriu“ pasirašė liepą, kai kauniečiams netikėtai teko ieškoti pamainos išvykusiam Leo Westermannui. Praėjusiame sezone A. Perezas gynė Bandirmos „Banvit“ klubo garbę Turkijos čempionate.