Velniškas greitis: pareigūnams įkliuvo motociklininkas, sostinėje skriejęs 222 km/val.

Pareigūnams įkliuvo motociklas
Pareigūnams įkliuvo motociklas
  © Policija
Alfa.lt
2019-09-24 14:57

Greičio mėgėjai keliuose turėtų keisti savo vairavimo įpročius, o to neketinantiems padaryti policija siūlo ne tik pailsėti nuo vairavimo, bet ir parduoti nebereikalingą transporto priemonę.

Antradienio popietę sostinėje, Geležinio Vilko g., Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai, kontroliuojantys vairuotojų važiavimo greitį, pastebėjo nuo Ateities g. Santariškių g. link didžiuliu greičiu lekiantį motociklą. Matavimo rezultatas pareigūnus pribloškė – miesto gatvėje, kur leidžiamas 80 km/val. greitis, motociklas skriejo net 222 km/val. greičiu!

Sustabdytas motociklo „Suzuki GS XR“ 26 metų vairuotojas paaiškino, kad prieš uždarydamas motociklų vairavimo sezoną nutarė pasimėgauti saulėta diena ir puikia kelio danga. Motociklą vairuojantis pramogai, anksčiau nuobaudų neturėjęs vairuotojas gailėjosi, kad už tokį poelgį neteks teisės vairuoti visų rūšių transporto priemones, o motociklą greičiausiai teks parduoti.

Pareigūnai surašė greičio mėgėjui administracinį nurodymą su pasiūlymu per 10 dienų sumokėti 225 eurų baudą ir atėmė teisę vairuoti vieneriems metams.