B. Pittas prisiminė konfliktą su H. Weinsteinu: aktoriui teko ginti savo mylimąją

B. Pittas ir H. Weinsteinas
B. Pittas ir H. Weinsteinas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-09-21 18:22

Vaidmenis Holivudo aktorėms už lytinį santykiavimą siūlęs prodiuseris Harvey Weinsteinas jau sulaukė viso pasaulio kino industrijos pasmerkimo. Apie Holivudo iškrypėliu tituluojamo vyro nusikaltimus prakalbo ne viena garsenybė, o visai neseniai aktorius Bradas Pittas atviravo, kad nuo H. Weinsteino jam teko ginti savo mylimąją.

Seksualiniu priekabiavimu ir dešimčių moterų išnaudojimu kaltinamas prodiuseris kadaise bandė priekabiauti ir prie Holivudo gražuolės Gwyneth Paltrow, tačiau jam sutrukdė tuometinis aktorės vaikinas B. Pittas.

Dar devintajame dešimtmetyje su G. Paltrow susitikinėjęs aktorius prisiminė, jog jo buvusiai mylimajai prieš prasidedant filmo „Emma“ filmavimams H. Weinsteinas pasiūlė ateiti į jo viešbučio kambarį ir padaryti jam masažą.

Apie tokius prodiuserio ketinimus išgirdęs B. Pittas neišlaikė ir pratrūko. B. Pittas perspėjo Holivudo prodiuserį, įklimpusį į seksualinio priekabiavimo skandalą, laikytis nuo G. Paltrow atokiau.

Nors B. Pittas tikino neatsimenantis, ką tiksliai pasakė tuomet vienam garsiausių Holivudo prodiuserių, apie tai anksčiau yra prabilusi G. Paltrow. Moteris įsitikinusi, kad jei ne buvęs mylimasis, H. Weinsteinas būtų prie jos priekabiavęs.

„Jis pasakė, kad jei Harvey nuo manęs neatstos, tai Bradas jį suras ir nudės. Iki šiol esu be galo dėkinga Bradui, nes jis pasinaudojo savo įtaka ir drąsą, kai aš buvau visiškas niekas“, – pasakojo aktorė.

Visai neseniai konfliktą su H. Weinsteinu prisiminė ir pats B. Pittas. Vyras pasakojo, jog apginti mylimąją buvo jo pareiga, tad nereaguoti į nemalonias prodiuserio replikas jis negalėjo. 

„Tuo metu aš buvau tik pradedantis aktorius, tačiau susipykau su vienu garsiausių prodiuserių, – apie konfliktą kalbėjo Bradas. – Aš tik norėjau įsitikinti, kad jis neturės daugiau ketinimų, nes Gwyneth turėjo filmuotis dar keliuose filmuose.“


Gwyneth Paltrow ir Bradas Pittas

Gwyneth Paltrow ir Bradas Pittas© SCANPIX

G. Paltrow ir B. Pitto draugystė buvo pasaka be laimingos pabaigos. Jiedu pradėjo susitikinėti 1994-aisiais, tačiau 1997-ųjų birželį išsiskyrė. 

Kalbėdama apie šį romaną Gwyneth dar 2003-iaisiais yra prisipažinusi: „Esu laiminga, kad praleidau tiek daug laiko su tokiu nuostabiu žmogumi kaip Bradas. Tačiau mano galvoje tuo metu buvo toks chaosas... Galiausiai viską ir sugadinau.“